[]

sözlük hesabımın ve mesaj kutumun kafayı yemesi? askerler bize saldırıyor

youtu.be

10 dakika kadar önce mesajınız var yeşilim yandı. baktım, yeni mesaj yok. sayfayı yeniledikçe, son mesajlar değişmeye başladı. bir yenilememde üç önceki mesaj en sonuncuymuş gibi görünürken, bir sonrakinde iki önceki en yeniymiş gibi görünüyordu.

sonra hesaptan çıkıp tekrar gireyim dedim. şifreniz güvenli değil dedi, büyük harf de lazımmış. allah allah dedim. değiştirdim, girdim. aynen devam ediyor.

size de oldu mu bu yoksa bana askerler mi saldırıyor, dış mihraklar hesabımı ele geçirmeye mi çalışıyor? ne alaka şimdi bu? kim yazdı olum mesajı gösterin bana, belki kızdır???

 
aynen öyle. bir sıkıntı var.


  • sutlu nescafe  (25.12.16 10:26:43) 
Mesaj kutumda minik bir sıkıntı var,giriş olayını denemek istemedim.


  • kaymaktutmayansicaksut  (25.12.16 10:33:23) 
Bana şifreyi iki üç hafta önce değiştirtmişti, mesaj kutusunda aynı sıkıntı var, en yeni mesajlar aşağılarda.


  • malwethiel  (25.12.16 14:13:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.