Ekşisözlükte kendi işimi tanıtsam atılır mıyım?

yani hesabı açmamın sebebi bu değil tabi ki ama kendi işimle ilgili entry girsem "böyle böyle böyle bir üründür. insanlar bununn bunun için kullanır. bizim de ürettiğimiz bir üründür, satışını bilmemne.com üzrinden yapmaktayız" falan gibi.

veya bilmemne.com başlığı girip onun hakkında bilgi verirsem?

dediğim gibi, dışarıdan reklam falan değil, kendi işim tamamen.

Benim eski hesabımı sildiler bu yüzden, aynı şekilde arkadaşımın hesabını da.

  • sorumatik  (23.12.16 14:33:49)
Reklam direkt atılma sebebi.

  • angelus  (23.12.16 14:33:52)
sözlükte çok fazla reklam yapanlar oldu. artık pek acımadan atıyorlar. risk etmeyin isterseniz. veya 10 tl karşılığında reklam yaptıran yerler var. onlara yaptırın. silinirse onların hesabı silinir.

  • dedimmidemedimmi  (23.12.16 14:35:37)
tuhaf ya, kendi yaptığımız işi bile iletemiyoruz yani. neyse link vermeden yaptığımızı söyleyek bari :)

  • tchuck  (23.12.16 14:37:40)
yani eskiden mesela startup makarnacı vardı, adını hatırlayamıyorum şimdi. kadıncağız oradan tanıtmıştı sitesini falan, güzel şeylerdi yani bunlar.

  • tchuck  (23.12.16 14:38:25)
nesi tuhaf başkan reklam panosu mu sözlük. silik atarlar hiç riske girme

  • masa penisi  (23.12.16 14:48:34)
adını bile şu an hatırlamadığım hiç alakam olmayan bir sitenin linkini birkaç entyde paylaştım diye olaydan 1 sene sonra 1 ay süreyle lanetleyip çaylak ettiler beni. gerekçe reklam ve spam'dı. o yüzden uçursalar şaşırmam eğer dediklerini yaparsan. dikkat etsen iyi olur.

  • dunden beri dimdik  (23.12.16 14:51:14)
Sitenin içeriğine bağlı ama atılma ihtimali yüksek. Buradan yaz biz girelim.

  • deadwampir  (23.12.16 14:55:17)
Riske etme

  • gazozailacatmauzmani  (23.12.16 15:03:56)
biz üretiyoruz deme. malı tanıt, sonra link çak, buradan temin edilebilir gibisinden. reklam gibi olmaz sanki böylesi

  • cekilmis gayfe  (23.12.16 15:21:21)
bariz bir şekilde biz yapıyoruz dersen reklama girer. fakat herhangi bir siteymiş gibi gösterirsen girmez.

  • bohr atom modeli  (23.12.16 15:36:13)
dürümcüye reklam için para ödemen lazım.

  • naharir  (23.12.16 15:45:36)
Döverler.

  • bigbadabum  (23.12.16 15:57:07)
(bkz: ekşi sözlük iş ağı) şu başlıkta bu tarz işini tanıtanlar oluyor. silinmediyse buradan tanıtılır diye düşünüyorum.

  • nivtin le pilank  (23.12.16 16:00:05)
@tchuck "makarna lütfen!" o start-up makarnanınım adı.
siz de buraya cevaba yazın işinizi, bakalım.
girişimcilik iyidir, elimden geldiğince desteklemek isterim.
makarna lutfen'i de çok sevdim ben. önce kendim için yapiyordum, şimdi de bebeğim için alışveriş yapıyorum. herkese de tavsiye ediyorum ki kendisini tanımam bilmem. güzel işler desteği hakediyor.
  • strawberry first  (23.12.16 17:19:37)
@strawberry, aynen öyle. biz de sizle sohbet etmiştik taaaa ilk zamanı, benim o zamanlar nickim farklıydı tabi.
ve bence bu tür şeylerin reklamı zararsız yani.

  • tchuck  (23.12.16 21:06:13 ~ 21:06:54)