[]

sözlükten mail adresi silmek...

merhaba, yaklaşık 14 ay önce sözlükten uçurulmuştum. sebebi ise "antalya kayıp "başlığına birden fazla entry girmem olmuş. neyse sonuç olarak sözlükteki arkadaşımızın babası sağ salim bulunmuş o bir nebze teselli oldu. şimdilerde tekrar başka bir hesapla sözlükte yazar oldum. sorum şu : uçurulan e posta adresimle şimdiki hesabımın mail adresini değiştirmek istiyorum. bu mümkün müdür?
mümkün değilse bile e posta adresimi ilk hesaptan nasıl tamamen silebilirim? 
eski kullandığın adresin bir hükmü kalmıyor. ben eski adresi yeni hesabımda kullanıyorum. değişmediyse bir dene istersen.


  • teknikekip  (23.12.16 08:49:26) 
eski adresle giriş yapmaya çalıştığım zaman "bu hesaba erişim kapatılmıştır" uyarısı alıyorum. şimdi yeni sözlük hesabımı eski maille birleştirirsem ve yine aynı hatayı alırsam sıkıntı olur. sanırım en doğrusu moderasyona danışmak.


  • mind mischief  (23.12.16 09:18:42) 
"bu hesaba erişim kapatılmıştır" diyorsa olmaz evet. ben hesabımı kendim silmiştim.


  • teknikekip  (23.12.16 09:21:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.