[]

Eksi Hava Yollari Business Class

Selamlar duyuru ahalisi,
Eksi'de uzun muddettir (5-6 yil kadar) yazip etmeyen ve entrylerini silen yazarlara dahil bir zat olarak son bir kac gunde bir kac mevzu hakkinda fikrimi belirttikten sonra (bu mevzular eksi sozluk aleyhinde olabilir) Yetersiz Entry Profili gibi enteresan bir sebeple hesabima erisimin kapatildigi haberini aldim. Cidden, hani cok da umrumda oldugundan degil, ama merak ediyor insan.
Bu sebeple hesap kapatma gibi bir mevzu daha once var miydi? Eksi sozluk cidden bu kadar kotuye mi gidiyor artik? Aleyhlerinde yazilan her entryi baslik sansurleyerek, yazar ucurarak paspas alti etmeye mi calisiyorlar?

Moderasyon tarihcem de soyleymis:

03.04.2010 01:42 [-çaylak] onay arabiriminden
20.12.2016 18:19 [uçur] yetersiz entry profili

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. VigLink ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.