[]

Arabanizi nerede yikatiyorsunuz?

Ic dis yikama yaptirmak istiyorum. 1 aylik araba. Koltuklarda ufak lekeler de var. Bakirkoy veya Halkalo tarafindayim ama cok guvenilir yerse lokasyon muhim degil
 
hiç yıkatmıyorum nerdeyse belki yılda bir kere. bakırköyde çok yer denedim ama hiçbirini sevemedim. bakırköyspor vakfının ordakine iyi diyorlardı ama.


  • biergarten  (21.12.16 14:09:20) 
Ben capacity würth'de yıkatıyorum. Memnunum.

Galeria'da meguliars var. O da iyidir.
  • kaderimse np  (21.12.16 14:09:33) 
arabanın başına kolay kolay birşey gelmez yeni diye üzerine titriyorsan bu araba ile birlikte girdiğin 3 tane dönen yıkama yerleri arabanın boyasını çiziyormuş, mumkunse fırçasız temizlik yapanına gir.

ps: capacitydeki wurth'e şaşırdım ne zaman versem uzerinde kuş pislikleri gitmemiş oluyor şansıma sanırım :/
  • eja  (21.12.16 15:27:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.