[]

Ekşi sözlük hangi saat aralığında yoğun oluyor?

Merhaba!

Google trend'den baktım ama sanırım orada sadece "arama sonucları" gosteriliyor. Bunun verisine ulasabilir miyim. Tamam tahmini olarak 19:00-22:00 gibi bir sey soyleriz herhalde ama veri olarak var midir.


 
bir yerde istatiksel olarak görmüştüm hangi saat aralıklarında kaçar entry girildiğini yani böyle bir istatistik var ama nerede bilmiyorum.


  • belkider  (14.12.16 18:17:37) 
Galatasaray sözlük ki türkiye'se en çok kullanılan ilk 5 sözlükten biridir. Onların şöyle bir istatistiği var:
m.rerererarara.net

Ekşi'den çok farklı mı bilemem ama inş yardımcı olur
  • jegapw  (14.12.16 18:27:15) 
sözlük'te istatistiklerin olduğu zamanlarda (hala var mı bilimiyorum) gece 12 hep en yoğun zamanı olmuştu. 23:00 - 1:00 arası diyorum. O iki saatte yardırılıyor(du).


  • sen git ben geliyorum  (14.12.16 18:33:56) 
eskiden istatistikler kısmında sırf entry sayılarına ilişkin bir bölüm vardı. saatlere göre girilen entry sayıları da yazardı orada. bu istatistikte en çok entry girilen saat aralığı genelde hep 23.30 - 00.30 çıkardı. buradan hareketle saat 23.30 civarının sözlüğün prime time'ı olduğu söylenebilir.

bu istatistiklerin artık paylaşılmıyor olması da yönetimin geçirdiği ticari odaklı bakış dönüşümünün bir sonucu sanırım.
  • mate soul  (14.12.16 18:43:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.