anakartı bozuk telefon - ne yapayım?

3,5 senelik s3 mini i8190 telefonumun anakartı bozuk. sahibinden'de 60 liraya çıkma veya 100-150 lira arası birkaç tane orijinal 2. el anakart var.

www.sahibinden.com

sizce bunlardan birini alıp telefoncuya götüreyim de o taksın mı? bir de şöyle bir seçenek var: telefoncuda şu anda ekranı kırık bir s3 mini mevcut. aynı mdoelden değil galiba. sordum bu buna olur mu diye, olur gibi bir şeyler dedi tam anlayamadım da. 160 lira o da.

ayrıca 'çıkma' ne oluyor tam? yarı fiyatında neredeyse. sizce ne yapayım? telefonu da ekseriyetle internette gezinmek için kullanıyorum bu arada.

uğraşma çöp olarak kalsın. Şu an rezil bir halde o telefon, orjinal romu ile sayfaları kaydıramazsın, internette gezemezsin, yavaşlıktan ölüyor.

cyanogenmod kurunca bir kaç ay güzel akıyor, gene şişiyor telefon.

ettiğin masrafa değmez. 160 değil 16tl verilmez.
  • kimlanbu  (13.12.16 20:15:51)
hadi ya :/ yeni telefon yerine en azından şu çıkmalardan alsam peki nasıl olur? çok pahalı değil. denemeye değer mi?

  • sloth  (13.12.16 20:27:04)
sloth can
paran gitmesin
eger durum varsa
bir samsung s5 al
evladiyelik telefon
kullan canavar gibi akarsin
  • kingcyrax  (13.12.16 20:48:11)
s5 hem kocaman hem pahalı ya. s4 mini iyi gibi.

neyse bakacağım, sağ olun.
  • sloth  (13.12.16 21:01:48)