[]

Boks/kick boks için kıyafet

Kadın için gerekiyor. Tayt mı uygun olur eşortman altı mı? Tişört mü giymeli üste yapışan bir kıyafet mi? Spor ayakkabı seçimi ne olmalı?
 
Boks için şort ve ayakkabı var. Nike ın spor üstleri de mevcut.


  • gozu acik sevisen yahudi  (06.12.16 21:47:51) 
gittiğim salonda kadınlar tayt ve tişört giyiyorlar.şu şekilde gitseniz rahat edersiniz.
sporcupazari.com
ve ya tişört yerine vücudu saran sıkı tişört tarzı bir şey de giyilebilir.

salon ayakkabı giymiyorlar. başlangıç olarak şunu kullanabilirsiniz;
www.aksaspor.com

ileri seviye de, birebir dövüşlerde şu kullanılıyor;
www.sporcupazari.com
  • MtKrt  (06.12.16 21:52:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.