500 ml 1 lt için sıcak tutan termos önerebilecek olan var mı?

sabah 9 aksam 4 egıtım var bakıyorum mılletın elınde starbucks tarzı termoslar cay kahve ıcıyolar aksama kadar, bende ozendım ama sıcak tutma konusunda hangısı ıyıdır bılemedım, var mı kullanan?

Bardağın olacaksa ikea da hem uygun fiyatlı hem de çok kullanışlı termos var. 20 tl mi neydi. Sabahtan akşama sıcak ya da soğuk tutuyor. Çok memnunum.

  • bir ileti paylastim  (27.11.16 15:17:15)
starbucks'ın metallerinden inanılmaz memnunum ve senelerdir hiç bir sorun yaşatmadı bana sağolsun . tüm gün o kahve kalmaz tabi en azından benim gibi birinde kalma öğle arası tazelenir falan.

  • gokch3  (27.11.16 15:41:01)
biraz pahalıdır ama termos alacaksan stanley markasına bakabilirsin. torunlarına miras kalacak derece dayanıklıdır.

  • orpheus  (27.11.16 15:50:04)
çok teşekkürler hepinize

  • hopp  (27.11.16 22:40:14)
Ben amazondan contigo marka mug aldım tavsiye ederim.Hangi marka alırsanız alın amazondan fiyat bakın çok daha uygun fiyata alırsınız.

  • Depik  (09.05.17 03:11:39)