[]

counter strike

cs 1.6 nın mekaniği cs go dan daha iyi değil mi? karşı karşıya gelen iki kişinin birbirini öldürme süresi 1.6 da daha fazladır baktığımız zaman. gerçekten de atış yapanlar bilirler 10-15 metre ilerdeki hedefe sıkarsınız ama çok farklı yere gider bazen fişek. bu açıdan bakarsak 1.6 daha iyi diye düşünüyorum. fikriniz nedir?
 
İlk mermi isabet oranı 1.6da daha iyiydi. Ama spray uzadıkça cs go avantajlı ve daha istikrarlı diye biliyorum. Hareket mekanikleri bakımından 1.6 fersah ötede. Bomba mekanikleri açısından cs go çok çok daha iyi. Genel olarak bakınca cs 1.6 daha akıcı bir oyun. Cs go şu hitbox ve registry olayına tamamen çözüm bulursa o seviyede olabilir bence. Farklı oyunlar sonuçta, farklı amaçlar güdülmüş oyunlar tasarlanırken. Günümüzde bu tarz bir oyunun oynanabilirliğini daha yüksek görmüşler ve haklılar bu konuda. 1.6 mekanikleri ve cs go grafikleri olsaydı oynayıcı sayısı daha az olurdu.


  • glamdr1ng  (26.11.16 11:55:34) 
kesinlikle öyle. 1.6'da çapraz ateşe bile maruz kaldığımda reaksiyon gösterme hatta kurtulma şansım oluyor. cs go'da çok daha anlık gerçekleşiyor. silah sesini duyarken ölmüş oluyorum. belki de alışkanlık ama 1.6 çok daha iyi gibi geliyor bana.


  • icim urperiyor  (26.11.16 12:52:19) 
1.6'yi hala birakmadim ve birakmayacagim. Go ise hicbir zaman bir efsane olamayacak.

youtu.be
youtu.be
youtu.be
youtu.be
youtu.be
youtu.be

Bu efsanelerin hicbiri go'da olmayacak.olmasin da zaten.
  • Deathrow  (26.11.16 13:25:38) 
Bu arada @deathrow biraz nostaljik davranmış :D benzer olaylar gayet yaşandı. Evet efsane olaylardı zamanında ama öyle hatırladığımız için. Cs go ile başlayan biri çok iyi anlardan biri için aynısını yeni cs oyununda söyleyecek.


  • glamdr1ng  (26.11.16 13:31:57) 
Bu akicilik ve atmosferde go'dan 3 tane ornek versene @glam?


  • Deathrow  (26.11.16 13:35:57) 
Cs gonun 1.6 gibi akıcı bir oyun olmadığını söyledim zaten ilk yazıda. Atmosferden kastınızı anlamadım. Oyun mu turnuva mı? Yakın dönemde bile birçok iyi ninja atıldı. Snaxin yaptıklarından bir tanesi geliyor aklıma. NA 2015 cevo idi sanırım. Flash sesi ilr defuse sesinin yok edilip yapıldığı ninja geliyor. 1v5 çokça vardır. Shox, hiko, shroudun yaptıkları şu anda aklımda. Edwardın pistol acei kadar akıcı bulamayız çünkü eski cslerde pinpoint usp kullanabiliyprduk. Cs goda bunu beklemek abes. Wallbangler de öyle. Kaldırılması cs için bir ilerlemedir bence. Böyle spesifik örnekler veremedim ama isteseniz inanın çok uçuk şeylrt bulursunuz. Attığınız videoların çok bilinmesinin sebebi zamanında pro scene in daha küçük olması ve olan büyük olayların her tarafa yayılmaya çalışılması. İnsanlar spawnı iyi bilir çünkü adam hergün demo yayınlardı ve yayılırdı. Demem o ki 1.6 bizim için nostaljik. Eskide olduğu için çok daha güzel geliyor. Guardian Kenny yazın mesela YouTubea. En iyi videolarını açın. Markelofun peak döneminden daha kötü değiller kesinlikle. Flusha clutch yazın 1.6nın en iyi clutcherınden daha başarılıdır. Oyun gelişip ilerledi, eskisi gibi nadir olan olayların hatırlanmasına gerek kalmıyor.


  • glamdr1ng  (26.11.16 13:51:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.