[]

Niye uyuyamiyorum

2 buçuk saatlik uyku ile duruyorum bugün derste gözüm kapaniyordu ama döndüğümden beri uyuyamiyorum her şeyi denedim yutubtan elektrikli süpürge sesi bile dinledim-ki normalde uykum yokken bile bayiltir beni- ama şimdi uyuyamiyorum. Ne yapayım acil 2 3 saat uyuyup uyanmam lazım önerilerinizi bekliyorum.
 
Yüzünü soğuk suyla yıka. Sonra da saç kurutma makinesiyle yüzüne soğuk hava tut. Orada uyuyakalmazsan şerefsizim.


  • dissendium  (23.11.16 22:36:43) 
Biraz kitap okumak,
Varsa lavanta kokusu sürmek,
Yeşil çay içmek
Belki sizi rahatlatabilir.
  • powerpufgirl  (23.11.16 22:38:38) 
Gelen cevaplardan dolayı bir ekleme yapmak istiyorum, yeşil çay içmeyin derim zira yeşil çayda kafein var, bu da uyku açılması olarak döner.

Lavanta doğru seçenek, ama uyku için yapılabilecek pek çok şeyi yapmışsınız gibi.
Çizgi film yöntemi olan çitten atlayan koyun saymayı, ya da herhangi bir şey saymayı deneyebilirsiniz, sayı sayma da olabilir düz. Saymaya konsantre olabilirseniz ve başka şeylere kaymamayı başarırsanız bir süre sonra dalabilirsiniz belki.
  • nimberjack  (23.11.16 22:47:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.