[]

sürekli ishal olmak (iğrenç bi içerik olabilir)

merhaba, uzun bi süredir (yaklasık 1 senedir) tam olarak ishal olmasam da normaldeki dışkılama formuna göre ishalimsi bi haldeyim. gerçekten ishal teşhisi konulduğu zamanlardaki gibi bi durumdan bahsetmiyorum, su kaybı vs. yok, şişkinlik-gaz yok, iştahsızlık vs. gibi baska bi belirti yok, tuvalete cıkma sıklığım da normal.geçenlerde doktora gittiğimde şüphelenmedi çünkü baska bi belirti yok ben de korktuğum için tahlil vs. yaptırmadım.

sizde de boyle dönemsel sorunlar oluyor mu? aşırı kahve tüketimiyle alakası olabilir mi?


 
İshal olmak başka bir şey, sizinki ya normal dışkılama faaliyeti ya da fazla çalışan metabolizma olsa gerek. tiroid değerleriniz normalse bence korkulacak bir durum yoktur.


  • son barkod okuyucu  (21.11.16 23:06:04) 
kefir ve turşu suyu içerek bağırsak floranızı düzeltebilirsiniz.


  • kullanıcı adı  (22.11.16 00:04:30) 
  • icim urperiyor  (22.11.16 00:51:51) 
tuvalate çıkmanız düzensizdir. çok tutuyorsunuzdur. tabi bağırsakları hassas oluyor galiba bazılarının ben de banyodan sonra falan böyle hissederin veya sunumum falan olduğu günün sabahı.


  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (22.11.16 00:54:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.