Amazon'dan ne sipariş edeyim?

Amerikadan arkadaşım gelecek ve amazon.com'da malum black friday indirimleri var. Genel olarak çok acil bir ihtiyacım yok ancak fırsat bilip ne alınmalıdır? Doların geldiği durumu da düşünürsek mantıklı mı?

bence mantıksız, ihtiyacınız olmayan bir şeyi almak için niye alıyorsunuz ki?

heh illa alacağım derseniz bluetooth kulaklıklar cidden çok çok kullanışlıymış ben onu tecrübe ettim geçen 1 ayda. ben aliexpressten 5 dolara almıştım onu tavsiye ederim, ama ben marka alacağım derseniz bluetooth kulaklık hayatı daha güzel hale getiriyor.

bunun dışında mali durumunuz elverirse projektör cihazı harika bir zevk.
şu mesela
www.amazon.com

bunlar dışında son zamanlarda alıp hayatımı daha rahat ve güzel hale getiren bir şey aklıma gelmiyor.
  • kurnaz  (21.11.16 01:09:16)
bluetooth kulaklık diyecektim, ben de son 1 aydır falan kullanıyorum ve özellikle bisiklet kullanırken falan da sıkıntı oluyordu kablo ile şimdi acayip rahat.

bunun dışında uygun fiyatlı bir drone olabilir bence. eğlenceli bir oyuncak.
  • senolll  (21.11.16 02:45:23)