Decathlon Yağmurluk ne kadar sıcak tutar?

Merhaba,

Aralık ayı sonunda bir İngiltere gezisi yapacağım, malum ülke "yağmurlu olması ile bilinen" bir ülke aynı zamanda.

Ben şemsiye ile gezmekten nefret ediyorum, o şemsiye gezinin rahatlığını da engelliyor. Sırf mont ve bere ile de yağmurda rahat edemiyorum. Onlar yağmura karşı tam koruma sağlamıyor gibiler de.

www.decathlon.com.tr

Bu yağmurluğu alsam, o tarihlerde Londra'da bu yağmurluk beni ne kadar sıcak tutar?

Şöyle yapabilirim, "içlik - kazak ve bu yağmurluk"

Çünkü tek başına bu yağmurluk kaban yerine geçmez gibi geldi. Bu yağmurluk kabanın üstüne de giyilemez herhalde, gerçi yakalı bir şey, bedeni de geniş gibi ama, haydi bir soru da bu yağmurluk kabanın üstüne giyilir mi olsun. Öyle bir durumda içliği geçebiliriz.

Benim orada olduğum tarihlerde hava sıcaklığının 10 ila -2 derece arasında olması bekleniyor geçmiş yıllardaki verilere göre. Orada bulunacağım 15 günün ise yaklaşık 7-8'inde yağmur yağma ihtimali var.

Teşekkürler!

Bu yağmurluk sıcak tutmuyor sadece ıslanmayı engelliyor. Braz da izolasyon sağladıgı için vücuttan ısı kaybını önler ama eksi dereceli sıcaklıklarda ısıtma işlevi görmez.ıslanmak istemiyorsan decathlonun panco yagmurluklarından al kaban üstüne atarsın yagmurda. Aynı bunun gibi katlanan modeli var.

  • curukturpkokusu  (19.11.16 17:19:48)
Polari var bende gayet iyi açıkçası:))

  • sakar in san  (19.11.16 17:50:40)
sıcak tutmaz sadece yağmur suyu üzerinden akar gider. güvenme buna ve bu tip kıyafetlere.

  • basond  (19.11.16 19:38:44)