duyurudan arkadaş - sevgili

yapan var mı? arkadaş dediğim öyle birkaç kere takılıp unutulan cinsten değil, baya baya kankilik yani. sevgililik olayları baya dönüyor mu mesela? (DÜŞÜYOR MU)

Kizlar teklif ediyorlar burda.

  • duptıs  (19.11.16 02:25:07)
sevgili ya da arkadaş değil de abla yaptım ben de.

bir süre buradan konuştuk. sonra diğer hesaplardan. 1 sene kadar böyle sürdü. daha sonra reeldende görüşmeye başladık. 2 seneyi devirdi galiba öz ablam gibiydi değil öyleydi. ailem bile biliyordu. sonra nedensizde kayboldu ortadan.
çalıştığı yer herkes açık bir yerdi. daha sonra orada kendisiyle karşılaştım bile, susmuştu. o gün bu gündür insan sevgisine inanmam.

ekleme: gece gece duygulandırdın , ayıpsana.
  • Caaannn  (19.11.16 02:28:21 ~ 02:30:55)
Gözlemlerime göre burada bayağı sağlam orgyler dönüyor. İki haftada bir burada tanışıp kaynaşan insanların kavgalarına şahit oluyoruz. Yani evet, düşüyor.

Bana gelince, kafama silah dayasalar da buradan biri ile görüşmem. Ben kendi arkadaşlarımla zor görüşüyorum, buluşmaları ekmek için kırk takla atıyorum asdfgs bir de buradakileri mi bela edeceğim başıma.
  • köstebek kurabiye  (19.11.16 02:35:52 ~ 02:36:22)
Valla bir kankim var ki hakkını asla ödeyemem. Şu an aklıma başkası gelmiyor. O kendini biliyor. <3

Burada hiç sevgilim olmadı.
  • yirmisantim  (19.11.16 03:23:19)
Oldu evet

  • x daemon  (19.11.16 04:16:55)
valla hiç olmadı ya. isterdim yani ben tam bir klavye zamparasıyım. ama işte ben kimle soppet muhabbete girsem ankaralı çıkıyor anasını satayım. yeteri kadar erkek arkadaşım da var o yüzden erkeklerle mesajlaşmalarım birkaç kelimeden ibaret oluyor. kızlaar...
en son 2007de falan bi kız benle buluşmaya gelmişti galiba.. epey olmuş. 9 - 9,5 sene oluyor evet

  • klar  (19.11.16 04:26:00 ~ 04:27:00)
ya çok safsınız :D

arkadaş da yaptım sevgili de ve hatta düşman da.
  • elorelia  (19.11.16 11:00:04)
6-7 yıl önce o zamanlar kullandığım hesabımla bayağı iyi anlaştığım bir arkadaşım olmuştu burada, eskiden daha sıcak kanlıydım sanırım kısa sürede kaynaşmıştık. Sürekli konuşurduk, 2 yıla yaklaşırken biraz seyrekleşti, sonra sonra anladık sebebini; siyasi meseleler, hayat görüşü vs. girmiş aramıza. Zamanla seyreklikten kopmaya vardı.
Farklı şehirlerde olduğumuz için görüşme fırsatımız olmadı ama niyeti vardı buraya gelmeye o zamana dair planlar yapardık.
Sonra buradan da gitti gitmeden mesaj atıp vedalaşmayı da ihmal etmemiş sağolsun, uzun süre görmedim sonra da unuttum zaten.
Şimdi onun değil kendi kullandığım hesabın adını bile hatırlamıyorum ama özlemişim, onu fark ettim bak.
Artık gitmiş midir yoksa benim gibi farklı bir hesapla mı dolanır buralarda bilemiyorum.
  • mutekebbir  (19.11.16 12:57:54)
Buradan arkadaş ya da sevgili olmaz. elbet bir gün bırakıp gidecek seni. sakat bu işler.

  • komando kani var bende  (19.11.16 13:25:52 ~ 13:28:43)
burda on cümleden fazla konustugum 3- 4 kişi var.

zannetmem.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (19.11.16 13:39:59)
olabilirdi..ama olamadı.

  • qazaqwsx  (19.11.16 13:42:47)
ekşi-duyuru gibi ortamlar hem arkadaş hem de sevgili sahibi olmak için ideal. çünkü insanların -genelde- doğal hal ve düşüncelerini görebiliyorsunuz.
are you sex? ten öteye giden dialoglar kuruldukça her türlüsüne sahip olabilirsiniz. elinizdeki imkanı kullanın.

  • kfk  (19.11.16 14:52:26)
El pompino modu aktif.

  • arnold schwarzeneger  (19.11.16 16:36:01)
bırak duyuruyu googleda bile sevgili olunur artık. herkes sevgili olabilir. öyle bir dönem. google a sevgili yaz anında düşer o derece.

  • tiredpanda  (20.11.16 00:36:02)
cooook arkadas edindim hala da sıklıkla gorusuyorum pek coguyla. yalniz aktif iletistiklerimin cogunun istanbul disindan olmasi da benim ayibim sanirim. ne kadar insana kanim isinsa ya ankarada ya izmirde. biri de avusturya'da ;) aa hatta simdi biri de hollanda'da pehh!!

  • in vino veritas  (20.11.16 01:21:40 ~ 01:22:52)