[]

Screen recorder sorunu (android)

Merhaba. Android telefonumdan video şeklinde ekran kayiti almak istiyorum ama hangi programi indirip baslatsam ekteki iletisim kutusu aciliyor ve kutuyu kapatamıyorum. Yani simdi basla ya da iptal tuslari işlevsiz. Sizce neden kaynaklanıyor bu hata. Teşekkürler.
 
sanmıyorum ama telefonda twilight, flux vb program yüklü mü?


  • denhia  (17.11.16 23:34:17) 
Nightmode diye benzer bir Program yüklü. Alakasi olabilir mi


  • aslil  (17.11.16 23:44:40) 
Evet programi silince oldu. Cok tesekkur ederim.


  • aslil  (17.11.16 23:45:51) 
bu tarz programlar böyle sorunlara sebep olabiliyor.


  • denhia  (17.11.16 23:47:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.