[]

Liseye hazırlanan kız kardeşe hediye

Kitap okumayı çok sevmiyor bi sürü kıyafeti de var. Ne yapsam ne alsam bilemedim
Garip boyama kitapları var ya bi defa onlardan almıştım öylesine baya hoşuna gitmişti. Bu sene okul kurs test çözme döngüsü içinde gidip geliyor yavrucak ne alınmalı sizce bu yaştaki bir çocuğa? 
eğer resim yapmayı seviyorsa, boya seti olabilir guaj ve sulu boya yanına şövale, tuval gibi. hem ders arasında kafası rahatlar.


  • kaputt  (02.11.16 12:26:46) 
Küçük termos işe yarayabilir. Ders çalışırken bir şeyler içebilir. Müzik dinlemesi için küçük MP3 çalar alınabilir.


  • dissendium  (02.11.16 12:30:53) 
müzik dinlemeyi seviyorsa güzel bir mp3 çalar alınabilir. bütçe ne kadar bilmiyorum ama sony'nin ensede birleştirilebilen süper bir modeli vardı ses kalitesi de iyiydi. hem yolda da çok zamanı geçiyordur biraz müzik iyi gelir.


  • golgi aygıtı  (02.11.16 13:39:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.