[]

biyeli cepli kaban sorusu

geçenlerde şunu aldım www.hm.com ceplerinın dikik olduğuna hiç dikkat etmemişim alırken. bu cepleri gerçek cep yapmanın oluru var mıdır?

bir de bu kaban ankarada beni kışın idare eder mi yoksa artı olarak bir mont almalı mıyım sizce?


 
öncelikle ceplerin olduğu kısma içerden dışardan bir iyice bak bakalım, astarı var mı içerisinde?

astarı varsa açarsın biyeyi yoksa terzi görmesi lazım

bahsettiğim astar cep astarı
  • killerbee  (21.10.16 19:43:23 ~ 19:43:39) 
kabanın kendi astarı var onun içinde kalan kısımda olabilir mi ki cep astarı?


  • keskulpesent  (21.10.16 19:46:11) 
olabilir, işte oraları incele

bazıları biz bunu biyeli yaptık ama astar da koyalım, belki cepli kullanmak isteyen olabilir diye bi zihniyet de olabiliyor.
  • killerbee  (21.10.16 20:05:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.