[]

gebelik şüphesi

çok sayıda şüpheli ilişki durumu var, yaklaşık 2 haftalık bir süreç. birkaç gün önce 5 liralık testlerden yapıldı ve çizgi bile olmayan aşırı aşırı silik ikinci bi pembelik çıktı. bugün adetin geciktiği ilk günde kesin sonuç vaat eden daha kaliteli bi test yapıldı, tek çizgi. adet de 11 gün gecikti. napılsın, kesin negatif mi yoksa emin olmak için bi kan testi filan mı?
 
biraz daha bekleyip yapın kan testi yapın bence.
14 gün geciksin mesela. 2-3 gün sonra yaptırın.

 • kaputt  (21.10.16 15:40:06) 
ne yaptınız orgy mi yaptınız? Çok sayıda şüpheli ilişki nedir yav?


 • Kresto  (21.10.16 15:50:38) 
@aweamadeus

Saçma geldi sadece. Derdinizi çözmede kolaylıklar dilerim.
 • Kresto  (21.10.16 15:55:11) 
en temizi kan testi
çok daha başka bi durum da olabilir(dış gebelik vs.)

 • sameidiot  (21.10.16 15:57:13 ~ 15:57:46) 
Yes, kan testi. Bir kadın doğumcuya gidip hem test yaptırın hem de ultrasonla falan baksın genel bir kontrol olarak. Ayrıca cinsel olarak aktif olduğunuz ve korunmadığınıza göre zührevi hastalıklar için test yaptırmanızı da kesinlikle öneririm.


 • buff  (21.10.16 16:05:22) 
kan testi yaptırın. idrar testlerinde pozitif çıkıyorsa pozitiftir, bazen pozitif olması durumunda negatif çıkabilir ama.


 • jonestown  (21.10.16 16:22:40) 
kan testi kesin sonuç verir. ayrıca eğer cinsel hastalık kapmak istemiyorsan ve hamile kalmak istemiyorsan güvendiğin tek kişiyle cinsel ilişki yaşamanı öneririm.


 • iwasbornonamountainside  (21.10.16 16:41:41 ~ 16:42:10) 
çok sayıda demiş çok kişiyle dememiş ki. negatifliğine kesin güven olmaz o testlerin. 11 gün gecikme varsa kesin kan testi yaptır.


 • sanguine mcqaer  (21.10.16 17:15:08) 
"çok sayıda ilişki" ile "1'den fazla partnerle ilişki"yi karıştırma oranı göz yaşartıcı gerçekten.

kan testi +1
kandaki b-hcg hormonu döllenmeden 1 hafta falan sonra yükselişe geçiyormuş diyor bilenler, en garanti sonuç kanda gebelik testi yani.
 • treize  (21.10.16 17:32:59) 
Endişeden de gecikiyor olabilir, kan testi kesin sonuç verir.

Ama bu testi asla bir hastanede veya özel bir laboratuvarda yaptırma. devlet veya özel olması fark etmez hepsi kadın hastaların hamilelik / doğum /kürtaj konularındaki her faaliyetini devletle paylaşıyorlar ve devletimiz aile hekimlikleri aracılığıyla bu hastaların ailelilerine veya eşlerine telefon ederek yaptırdıkları tüm tahlilleri, sonuçlarını, doğum kontrol yöntemlerini vb. tüm bilgileri açıklıyor.

Bu tür tacizlerden korunabilmenin tek yolu devlete bu bilgileri sağlamayı reddeden onurlu birkaç doktor var onları araştırıp bulup onların özel muayenehanesinde bu işlemleri gerçekleştirmek. Bu doktorlar sana, özel bilgilerinin paylaşılmasını anayasaya ve insan haklarına aykırı olması nedeniyle reddettiğini açıkladığın bir belge imzalatırlar ve bu belgeye dayanarak hasta bilgilerini paylaşmayı reddederler.

eğer özel doktora verecek paran yoksa birkaç gün daha bekle ve o ilk günden kesin sonuç veren testlerden yap.
 • sherbert  (21.10.16 18:43:48) 
Ay comarlara bak, pacadan akan beyinleriyle gelmis ders vermeye calisiyorlar bak bak.

Kendinizi hic kasmayin supheli bir durum varsa direkt gidin doktora. Iciniz rahatlasin en azindan.

Yani kan testi.
 • zannedersem tek eksiginiz bendim  (21.10.16 18:44:45) 
inciswf.com

en doğru sonuç kan testi ile belli olur
öncesinde birkaç kaliteli olanlarından gebelik testi yapın aklınıza şüphe düşerse kan testi yaptırın.
 • basond  (21.10.16 19:25:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.