[]

Teknik bir çeviride takıldım, el atanlara benden bira

paragraf ekte
 
profesyonel değilim, ama ucundan kenarından azıcık anlarım. elimden geldiğince şeyaptım.

"motoru destekle - debriyaj kutusunun alt somunlarını sökün, sonra hidrolik destek liftini motorun altına getirip destekleyin, motorla arasına destek olarak kontraplak benzeri yastık yapın. çift mafsallı aks bulunan araçlarda, transaks'ı başka bir lift ile veya tahta ile desteklemeyi unutmayın. ardından arkaya doğru kaydırıp motor traversinin vidalarını çözün. traversin iki ucunda kauçuk desteklerden traversi kurtaracak iki yatay vidayı sökün.
yatay kauçuk destekleri gövdeye bağlayan vidaları veya motor ile travers arasındaki vidaları sökmeyin. kauçuk destek elemanları sabitleme vidaları ile ortalanmıştır, eğer bu vidaları sökerseniz, motoru monte ederken tekrar ortalamanız gerekecektir."

araç ne bu arada?
(bira için yazmadım vallahi, belki cevap verirsem hangi araba hakkında olduğunu öğrenirim didim.)
  • gkhncnzdgn  (13.10.16 19:50:05 ~ 20:26:32) 
hepsine bakmadım da support engine=destek motoru olabilir?


  • kobuzchu kiz  (13.10.16 20:00:34) 
wv type 3 '64, bu haftasonu motorunu indiricem de harıl harıl döküman okuyorum


  • mirty  (14.10.16 10:23:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.