[]

amerikaya uçmak

haziran için bilet alacak olsam, en ucuz ne kadara bilet bulurum?

not: san diego


 
850 tl ye bulursun


  • basond  (02.10.16 11:11:24) 
ben tickets com tr den
920 liraya antalya-ist- new york gidis gelis almıstım
arkadaslar gitti geldi
delta iptal ettiginden ben bileti iptal ettim
parayı geri aldım
  • kingcyrax  (02.10.16 12:26:07) 
en uygun lufthansa'da oluyor.


  • enaz3kedi  (02.10.16 12:45:28) 
skyscannerdan bakin. ayrica amerikada nereye ucacaksiniz koskoca kita. ny ile sf biletleri arasinda daglar kadar fark var. aktarmali mi olacak direk mi ? istdan mi diyarbakirdan mi ?


  • oscar  (02.10.16 13:55:40) 
haziran gibi yüksek bir ayda abd'ye 500 TL'ye bulacağınız bütün biletleri alırım. yavaş sallayın. sırf alan vergisi 100 dolar civarı oluyor. uçağın adam başı yaktığı mazot bile 600 tl (en iddiali hesapla o da)

nadiren 800 tl civarı bulunur. genel olarak 1.000 tl'den başlar.
  • 507  (02.10.16 14:31:02 ~ 14:37:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. VigLink ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.