[]

kahvaltıdan önce mi sonra mı

dişlerinizi fırçalamayı tercih ediyorsunuz? ben uyanınca hemen fırçalamak istiyorum sonra kahvaltıdan sonra da fırçalamam gerekiyor gibi hissediyorum. bi de kahvaltıdan sonra fırçalıyorum. sizin diş fırçalama düzeniniz nasıl?
 
Önce kesinlikle fircaliyorum çünkü gece geniz akıntım oldugu için sabah agzim leş gibi oluyo tat alamiyorum. Eget rahatsiz hissedecegim bi sey yersem sonra da fircaliyorum


  • nundu  (01.10.16 13:30:59) 
annem dişlerini fırçala dedikçe fırçalıyorum, aslında ben de istiyorum dişlerimi düzenli fırçalamayı ama sizde olup ben de olmayan birşey var sanırım. irade.


  • mete kudur  (01.10.16 13:42:40) 
Sabah kalkar kalkmaz ağzımı çalkalayıp su içiyorum, dişlerimi kahvaltıdan sonra fırçalıyorum.


  • fotrsapka  (01.10.16 13:51:41) 
  • Polaroid  (01.10.16 13:52:28) 
Kahvaltıdan önce.


  • j r r tolkien hayrani  (01.10.16 14:08:27) 
gece fırçalayıp yatınca, sabah kalkınca pek bir sorun olmuyor ağızda. yine de suyla çalkalıyorum. sonra bir bardak su içiyorum. sonra kahvaltı.


  • matrix  (01.10.16 14:50:37) 
dis hekiminiz geldi. lutfen kahvaltidan sonra.


  • carabelli  (01.10.16 22:24:02) 
işe gideceksem önce, gitmeyeceksem sonra


  • limoncello  (01.10.16 22:25:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.