[]

bu içkilerin adları nedir, nasıl içilir?

Bir tanesi çok parladı tam gözükmüyor gibi ama bilen tanır zaten. bulgar içkileri sanıyorum.

içki 1
www.imgim.com

içki 2
www.imgim.com

içki 3
www.imgim.com

bunların adları nedir, votka mı rakı mı nasıl bir şey. ayrıca su, gazoz vs gibi bir şey katılıyor mu? sek mi içiliyor? fiyat filan gibi ekstra bilgileriniz varsa çok iyi olur.

 
1. tr.wikipedia.org

edit: 2'yi çözemedim ama kırmızı yazının ikinci sözcüğü "rakiya" :)
3'ü hiç okuyamadım.
  • kobuzchu kiz  (01.10.16 12:40:19 ~ 12:44:36) 
3. yü fotoğraf makinasıyla dene adfasdf

birinci tsipouro. rakı gibi üzümden bir içki ama daha değişik. iyice soğutulup sek içilir normalde. içine buz dahi koymadan. ama içilemez gibi olursa kola mola yaparsın.
  • cekilmis gayfe  (01.10.16 12:44:34) 
Ikincisi bisey bisey rakija.

Rakija icin balkan schnapsi diyebilirim, degisik cesitleri var. isimlerini bilmiyorum.

Medica rakija balli rakija demek mesela, ama bu resimdekini bilmiyorum.
  • kuehles blondes  (01.10.16 12:52:04) 
2 "grozdova rakiya" şu hatta: xenna.com.pl google translate falan biraz işe yarar belki


  • kobuzchu kiz  (01.10.16 12:57:27) 
3.su lozova rakija sanirim


  • kassiopeia  (01.10.16 13:54:22) 
Uzo diil mi bunlar ya su koy ic haci raki gibin


  • condom kurşunu  (01.10.16 14:28:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.