şevval sam'ın sesini beğeniyor musunuz?

youtu.be
mesela bu şarkıda sizce sesi nasıl? bazıları çok beğeniyor ama bence sanki bir olmamışlık, bi zayıflık var.
siz sesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
not: kazım koyuncuyu karıştırmadan cevap verirseniz sevinirim :)

Hiç sevmiyorum. Karadeniz müziği dinlerken Şevval Sam ile karşılaşmamaya çalışıyorum.

  • dissendium  (21.09.16 19:19:37)
Hayır, çok kötü

  • kafkef  (21.09.16 19:42:05)
hayır beğenmiyorum. anası leman sam olmasa bu kadar meşhur olmazdı.

  • sutlu nescafe  (21.09.16 19:49:38)
Kendisi hakikaten çok güzel bi kadın ama şarkı türkü söylememesi lazım.

  • etna  (21.09.16 20:07:37)
Beğenmiyorum.

  • olabilir ya da olmayabilir  (21.09.16 20:14:45)
Şevval samın sesini beğenmiyorum.

  • alciphron  (21.09.16 20:34:03)
videoya göre yorum yapmak yanlış olur. stüdyo işi var çünkü ortada, canlı dinleyip öyle yorumlamak daha sağlıklı olur.
ben hiç beğenmem sesini, evet bence de zayıf kalıyor. bi şekilde girdiği camiada tutunmaya çalışan bir insan olarak görüyorum. konserlerinde vs. hep özensizdir, orkestrası olsun kendisi olsun baştan savma iş yaparlar. açın konserlerini izleyin. para kazanan biri işte.
kazım koyuncu da ayrı mesele ama ona girmicem. vefat etmeden önce adını bile duymamıştım. sonra da dinlemedim hiç ama ikisi de fazla abartılıyor kanımca. biri annesinden dolayı, diğeri de vefat ettiği için dinleniyor.
  • nocturness  (21.09.16 20:37:03)
Şevval Sam'ı Gülbeyaz dizisinden sonra Karadeniz şarkılarına el attığından beri sevmiyorum. Ondan önce de çok sevmezdim.

@nocturness, Kazım Koyuncu'ya sırf öldü diye dinleniyor demek biraz saçma değil mi? Kazım Koyuncu ile Şevval Sam yan yana gelemeyecek kişiler. Kazım Koyuncu'nun 2001 yılında çıkardığı ilk albümü Viya! önemli bir albümdür. 2004 yılında çıkan Hayde albümü de güzel şarkılar barındırır. Kazım Koyuncu 2005'te yaşamını yitirdi. O öldüğünde şarkıları zaten biliniyordu. Kazım Koyuncu'nun sesiyle Şevval Sam'ı karşılaştırmayın bir zahmet.
  • dissendium  (21.09.16 21:05:05 ~ 21:07:19)