[]

okuduğunuz dergileri ne yapıyorsunuz?

atmaya ya da baskasına vermeye kıyamadığım dergilerim var. ailemin evinde bana ait olan şeyler epeyce bir fazla olduğu için çok göze batıyorlar. çalışma masamı bile attım bunlar hala göze batıyor her neyse. yurtta da yer sıkıntısı çektiğim için yanımda tasıyamıyorum. açıkcası tekrar açıp okumak çok çok düşük ihtimalli bir şey ama yanımda olmalarını istiyorum. atma düşüncesi bile kaşıntılar veriyor vücuduma. siz napıyorsunuz okuduğunuz dergileri? ben şimdi bunları nasıl saklarım, nasıl bir çözüm bulayım?
 
bi süre tutuyorum tekrar okurum diye yeterli süre geçtikten sonra en iyisi atmak deyip atıyorum.


  • basond  (19.09.16 15:40:46) 
Yıllarca sakladım sonra attım.


  • mutekebbir  (19.09.16 15:41:44) 
depo/kömürlük yok mu oraya at. tekrar açıp okumayacaksan neden taşımak istiyorsun o da ayrı tabi


  • cekilmis gayfe  (19.09.16 15:44:32) 
Ben dönüp okuyorum bazen ya da yazılarımda alıntı yapmak istediğim zamanlar için ihtiyacım oluyor. Saklıyorum o yüzden.


  • fragile lady  (19.09.16 15:54:49) 
Valla özel olarak bişey yapmıyorum. Okuduktan sonra ortada kalıyor öyle. Dergiden dergiye de değişiyor olayı. Misal bazılarının(penguen,uykusuz) sayfalarını ihtiyacım olduğunda(üstünde bişeyler yeme vs)koparıyorum falan.


  • j r r tolkien hayrani  (19.09.16 16:19:06) 
Yıllarca sakladım. Eksik sayıları tamamladım sahaflardan oradan buradan. Sonra baktım ki işkence ediyorum kendime bi' kaç mizahsever yakınıma verdim kurtuldum.


  • ben gülüyor muyum  (19.09.16 18:16:36) 
Evde biriktiriyorum. Ozel kutularim var bunun icin. Atma dusuncesi bile korkunc.

Ama bir yandan da nereye kadar biriktiricem diye dusunuyorum.....
  • yuvarlanantencereninkapagi  (19.09.16 19:04:58) 
Tarih sırasına göre saklarım. Dolaplarda yer fazla olmadigindan doldukca annem bana çaktırmadan envai çeşit yerde kullanıyor.


  • bokmuhendisi  (19.09.16 20:48:15) 
Yillarca sakliyorum. Basina bir sey gelene kadar duruyor.


  • stavro  (19.09.16 20:58:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.