[]

black bean yerine meksika fasulyesi

bi yemek tarifi vüdyosu izliyodum kadın köfte için black bean kullandı ama ben bunun yerine meksika fasulyesi kullansam olur mu diyorum sizce olur mu? bi de bizde bu black beanin direkt kendisi var mı? bence yok çünkü.
 
  • balik kraker  (12.09.16 06:12:28) 
Oku ay kadar önce a101de ya da bimde sattılar. Ben oradan aldim.bu iki mağazayı gezin bazen satilmayan oluyor bir kaç paket ellerinde.

Markası yayla.
  • balik kraker  (12.09.16 06:13:35) 
macrocenter'da var diye hatirliyorum.


  • lucy in the sky  (12.09.16 11:55:27) 
meksika fasulyesi ile değiştirsem çok mu sırıtır sizce? renk olarak epey sırıtır da tat olarak nasıl bir değişim olur bilemedim. sebze köftesi gibi bir şey bu tarif bu arada.


  • keskulpesent  (12.09.16 13:20:41) 
sorun olmaz, sadece meksika fasulyesi daha etli oldugu icin istediginizden daha yumusak olabilir. ben bazen chili yaparken black bean kullaniyorum ve gayet guzel oluyor, buradan yola cikarak tersinin de sikinti yaratmayacagini tahmin ediyorum.


  • lucy in the sky  (12.09.16 14:15:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.