[]

https://ais.osym.gov.tr/ adresine girebiliyor musunuz?

sb
 
nayn.


  • brakgn  (05.09.16 22:44:30) 
KPSS bilgi güncelleme için son günmüş nereye sıçacaz? ya da bilgilerimizde değişiklik yoksa değiştirmek gerekiyor mu yine de ?


  • playing star again  (05.09.16 22:46:35) 
ben de eşim için girmeye çabalıyorum ama bir sonuç alamadım. başvuruyu daha önceki gibi yapmıştı yine de yenilememiz gereken bir şeyler var mı?


  • ruzgar adam  (05.09.16 22:49:09) 
Yahu gençler abiler ablalar. Şimdi bu söylenti neden çıktı sizce. Hani lafım size değil yanlış anlamayın. Facebookta okulda işte herkesi almış bir telaş. Neden böyle oldu sizce ?

Tahmin ediyorum ki çoğunuz lise mezunu,aranızda yüksek lisans yapan, 5-10 dil bilen insanlar var.
Evli olan belki de torunu olanlar var

ŞİMDİ SORUYORUM SİZE

2016 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-Ortaöğretim/Ön Lisans) başvuru işlemleri 9-24 Ağustos 2016 tarihleri arasında tamamlanmıştır.

Sınav tarihlerindeki değişiklikten dolayı, sınav merkezi değişikliği ve eğitim bilgisi güncellemesi yapmak isteyen adaylar 31 Ağustos-5 Eylül 2016 tarihleri arasında AİS üzerinden yapabileceklerdir. Değişiklik yapmak istemeyen adaylar herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.


Adaylara önemle duyurulur.

BU YAZIDAN NE ANLIYORSUNUZ ?

Bakın sizler bu sınava gireceksiniz, bu sınavda diyecek ki yukarıdaki pragrafta ne anlatılıyor diye soracak. Ne cevap vereceksiniz ?

Bakın sizin şahsınıza özel bişey değil bu. Etrafıma da inanamayacağınız kadar çok bu soruyu soran bu çelişkiye düşen var.

Değişiklik yapmak istemeyen adaylar herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

Değişiklik yapmak istemeyen adaylar herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

Değişiklik yapmak istemeyen adaylar herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.


Anahtar kelime budur bence.

Olur da bana inanmayan olur ise : www.osym.gov.tr

Link çalışmıyor ise : www.osym.gov.tr den sağda duyurular var oradan metnin orjinaline ulaşabilirsiniz. Eğer kalbinizi kırdıysam özür dilerim lakin isyanım dünyaya.
  • infernalcadre  (05.09.16 23:10:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.