boxer trunk tavsiyesi

- önünde düğme vs. olmayacak

- %100 pamuk olmayacak (bunlar çok çabuk deforme oluyor)

- özellikle siyah renk olunca üzerinde toz tutmayacak, beyaz beyaz tozlar yapışıyor

- pantolon veya kot giyildiğinde içerde katlanma yapmayacak

- paça kısımları uzun olacak, aşağıdaki resimdeki gibi

images.hepsiburada.net

bu özelliklere sahip boxer giyenler marka ve özellikle model tavsiyesi verebilirlerse süper olur.

benim gibi bir çok kişi de emin olun arayıştadır. herkese yardımcı olursunuz :)
yalnız sadece marka vermeyin çünkü markanın 1000 tane modeli var hangisi olduğunu tam bilmek gerekiyor.

teşekkür ederim.

Marks and spencer seninilacin bi bak derim

  • Take it away honey  (03.09.16 10:35:02)
@Take it away honey

hangi modeli?
  • mr.goodcat  (03.09.16 11:32:01)
hocam aradığınız yanlış değilsem trunk değil briefs ve önerebileceğim calvin klein modelleri tabii aramayı örneğin amazonda calvin klein briefs boxer diye yazarsanız benim modeli ismini veya kodunu yazmama gerek kalmaz. cr7 under armor hugoboss tommy hilfiger emprio armani alınabilesi bilinen markalar tr içi blackspade markasına yönebilirsiniz.

yukarıdaki yorumda m&s için bahsedilen model autograpgh modeli galiba.

şuan gideri olan rahat ettiren modal kullanılan boxerlar. modal sentetik bi kumaş türü o iyimiş diyorlar. ayrıca calvin klein red power modeli boxerları direk polyester ve söylenene göre bacak arası pantolon yırtılmalarını azaltıyormuş muş. :)

bilinen modeller ve trde görmediğiniz boxer markaları burada: www.internationaljock.com

kötü yanı ne biliyormusunuz çoğu boxerlar üretimi tr'de yapılıyor. pahalı fiyata satılıyor.

ama hiçbiri seher yıldızı boxerlarının yerini tutamaz. :))
  • protrek  (03.09.16 12:54:52 ~ 13:01:18)