[]

Eczaneler kaçta kapanıyor

Googleladim 7 buçukta kapandigi yaziyor ama sanki daha erkenden kapanıyordu ya? Net bilgisi olan var mi?
 
Ben 7 diye biliyorum.


  • astrid  (26.08.16 15:44:04) 
izmitte 18.30 da kapanan var


  • sta  (26.08.16 15:48:51) 
Ben de İzmit'te 18.00'dan sonra nöbetçi eczaneler dışında açık eczane görmüyorum.


  • olabilir ya da olmayabilir  (26.08.16 16:43:21) 
Her şehrin eczacılar odası karar verir buna, dolayısıyla Türkiye geneli ortak bir saat yok. O yüzden şehir de yazın isterseniz.


  • crown  (26.08.16 16:54:19) 
6'da kapanıyorlar artık. çünkü çalışma saati yasasına aykırılık yüzünden 8 saati geçmemeleri gerekiyor.


  • gotic  (26.08.16 16:57:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.