dandirik eksi duyuru api'i

dandirik bir mobil app gelistirmek isteyen varsa, bu dandirik api'i kullanip gelistirebilir. istenilen ozellikleri daha sonra ekleriz beraberce. su anda kullanici girisi yok ne yazik ki. :)

hatta su an o kadar ilkel ki sadece ilk sayfayi gosteriyor.

swagger dokumantasyonu burada (baya eksik sadece endpointleri yazdim, donen responseu da yazarim bi ara):
* json: s3-eu-west-1.amazonaws.com
* yaml: s3-eu-west-1.amazonaws.com

bir yerde hata veriyordu swagger editor, su an ugrasamadim.

api url'i burasi: 1e0vyf6jed.execute-api.eu-west-1.amazonaws.com

varolan endpointler

1e0vyf6jed.execute-api.eu-west-1.amazonaws.com

/announcement/<announcement_id>
/category/<category_name> (bu endpointi kullanirken kategori sluglarini kullanmaniz lazim, alsat, gonul vs gibi.
bu kadar.

yorumlarinizi ve sorularinizi bekliyorum.

bunu ufak bi yolculuk sirasinda yazmistim, dedigin gibi su anda mobil web daha kullanisli. belki bildirim icin bir sistematik olusturabiliriz en azindan.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (23.08.16 12:11:42)
ellerine saglik, api'i api gatewayde host ediyorum o yuzden omru cok uzun diyebiliriz :)

aws.amazon.com
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.08.16 08:46:10)