Eşime bir süpriz hazırlamak istiyorum, yardımlarınızı bekliyorum

Baylar bayanlar, bir aylık evliyim.. Geçenlerde tartışmamız olmuştu eşimle, büyük bir şey gibiydi,hatırlayanlar olabilir... Neyse uzatmayayım, büyük oranda düzeldi aramız. Ufak bir şeyler var ama mesele etmiyoruz.. Alışacağız birbirimize diye düşünüyoruz. Beraber eşimin köyüne gittik çok sevdiği için köyü. 4 gün kaldık benim acik işim çıktı dönüyorum eve. Eşim de bir hafta sonra gelecek, geldiğinde bir süpriz yapayım diyorum. Ne yapsam ki?

Kırmızı et, şarap, loş ışık falan. Oyhş

  • glamdr1ng  (22.08.16 16:28:26)
sizin kadın biraz enterasan biriydi. gerdek gecesinde demokrasi nöbetine gitmişti demi? bence kırmızı şarap hayatızın hatası olur kadını ebediyen kaybedersiniz. evin her yanını türk bayrağıyla donatmak hoş olabilir birde sesi güzel bir imam tutun nikah tazeleyin. sonrası Allah Kerim.

  • for day to break  (22.08.16 16:37:24)
:))) abarttık kekini de kabarttık. O kadar da değil yahu.

  • buffy de vampir sayılır  (22.08.16 16:39:26)
tek basina donmesin git kendin al birlikte eve gelin

  • nax  (22.08.16 16:52:31)
aa seninki gelinliğiyle demorkasi nöbetine giden çılgın mıydı? bence kapıdan girdiğinde iyi bir ses sistemiyle şunu çal

m.youtube.com
  • littlejack  (22.08.16 17:17:10)
Duyurunun da maskarası olduk iyi mi :)

Olum benim zirvelere gelme hayalim vardı lan :))
  • buffy de vampir sayılır  (22.08.16 17:44:20)
Littlejack şarkıyı açamadım, beğenmezsem alırım tikini :p

  • buffy de vampir sayılır  (22.08.16 17:46:13)
Nax +1
Siz alin onu koyden. Donuste etrafta guzel bir vadi/kir/orman vb varsa orada kendi hazirladiginiz yemeklerle piknik yapin.
Sonra eve donun.

Ondan sonra bu kadar alttan alma yeter, yeni evliyken bu kadar ayri kalmak hos degil bence. Acil isiniz ciktiysa o da donmeliydi bence aslinda.
  • kuehles blondes  (22.08.16 17:48:58)
Çok büyük hayallerle gitti köye, baya seviyor köyü. Geleyim dese ben kabul etmezdim. Zaten köyde her istediğini yapamadı benim yüzümden. Vicdan azabım iki kat olurdu o da gelseydi.

  • buffy de vampir sayılır  (22.08.16 17:50:49)