[]

İki birayla kafası güzel olan biri

(Ben) üç dört saate filan yayarak kaç tek rakı içebilir acaba? Çarpılmak istemiyorum ve daha önce pek rakı içmedim, ama kafam da güzel olsun hani
 
meze filan seni tutar, bol su icersen 2 tek bi' duble diyorum.


  • evde liyakat kalmamis  (17.08.16 21:51:55) 
bol zeytin yagli meze ile 1 duble 1 tek diyorum bende


  • bollocks44  (17.08.16 21:55:53) 
2 tek diyorum


  • kablelvuku  (17.08.16 22:08:43) 
3 tek


  • gozu acik sevisen yahudi  (17.08.16 22:14:56) 
o iki birayı nerede, kiminle, yalnız mı içtiğin önemli. ben normalde 4-5 attığımda hafif çakır olsam da yalnız başıma içersem 2 birada g.t bile olabilirim. anahtar kelime "muhabbet"

ki 3-4 saate yayarak demişsin. 2 tek bi' duble+1 diyor ve hatta artırıyorum 3 tek 1 duble akarsın. üzerine bir de kalem bira bile çakabilirsin.
  • Improbable  (17.08.16 22:38:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.