[]

uyuyamamak

dün 3 saat uyuyabildim, yarın da 6'da kalkmam lazım ama yatıyorum kalkıyorum uyunmuyo. nabiyim ya hiç uyumasam ölür müyüm acaba ksdksl
 
Dert etme, uyuyamadım ne olacak diye streslenirsen hoş olmaz. 6'da kalktığında mental olarak yüksek performans gerektiren bir işin yoksa hiç strese gerek yok.


  • Adramelekhh  (17.08.16 01:42:12) 
O zaman yoğurt, ayran, bitki çayı filan denesen?

Ben de geçen GMATe uykusuz girdim, gece 15 tane farklı sınavı kaçırmalı kabus gördüm. O hale girmesen yeter. Geçtim ama rahat nasıl olduysa.
  • Adramelekhh  (17.08.16 01:45:14 ~ 01:45:52) 
Vitaminlerine baktır istersen, sorun orada olabilir?


  • damba  (17.08.16 02:41:06) 
Havaya baktır bence sorun orada olabilir :P battı balık bence espresso, redbull ikilisiyle zombi hayatı sür


  • dannyb  (17.08.16 04:19:38) 
ya abi bence uyumamak icin diretiyosun yoksa uyunur yani anladin mi


  • hjarteblod  (17.08.16 21:52:31) 
uyumadan 1 saat önce kafanı dinlendir, yatak ortamınının senin rahatlığına uygun olup olmadığına iyi bir göz at. uyuyamayan insanlar genelde beyninde tilki dönen insanlar oluyorlar. o tilkileri kov iyice. herşey olacağına varır de. inançlı insanların bir çoğunda uyku sorunu olmuyor eğer farketmişsen. sulardan daha sakin oluyorlar çünkü. ben onu bunu bilmem beynin huzurlu ve dingin olursa tatlı uyku seni her zaman buluyor.


  • for day to break  (17.08.16 22:01:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.