[]

fringe ya da 4400 olabilir ama olmayabilir de

gizemli güçleri olan tipler var. bu tipleri yakalayan bir de ekip var. bu gizemli güçlere sahip tiplerden biri kuklacı adam. insanların davranışlarını yönlendirebiliyor. bu sırada insanların bilinci açık. ama adamın yapmalarını istediği şeye karşı koyamıyorlar. adam tam bir psikopat rıza baba. kadınları zorla eve götürüyor mum ışığında yemek yiyor. seks yapmıyor ama kendisi için dans ettiriyor falan. hatta yanılmıyorsam kendisine lise yıllarında hayır diyen platonik aşkına bu yolla işkence ediyor.

bu bir dizi mi film mi? dizi ise hangisi? fringe ya da 4400 gibi ama bulamadım.


 
Fringe değil, o kesin.


  • storax  (14.08.16 16:29:20 ~ 16:29:29) 
heroes, son sezon. bahsettiğin karakter de sirkte çalışıyor, kel ve şişko. elleri kanayana kadar keman çaldırıyor kadına.


  • ebonni eth atc  (14.08.16 16:30:00) 
@ebonni teşekkürler
dizi heroes, karakter ise eric doyle imiş.

www.youtube.com
  • elestirman  (14.08.16 16:42:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.