Sadece yüzerek nasıl bir vücuda sahip olurum?

Ne zaman salona başlasam bırakıyorum. Bende yüzmeye karar verdim.
Kilo 80 boy 174. Evde yapıyorum bişiler göbek yok omuz sırt geniş.

düzgün bir vücut ama six packsiz

  • basond  (08.08.16 20:02:13)
Normal şartlarda yağsız bir vücudun olur, kasa çok fazla direnç uygulanmadığı için (Suyun uyguladığı direnç dışında) kas gelişimi minimum seviyede olur fakat yüzmeyi tercih eden kişiler çok fazla kalori harcadıkları için iştah kontrolü genelde düşük oluyor, o nedenle bol yemek tüketip kilo kontrolünü kaybedebiliyorlar.

  • angelus  (08.08.16 20:20:26)
yuzme en bi super vucudu yapiyor, ince uzun. bence kadin erkek herkese yakisiyor. ust bacaklar kasli, kalca kucuk ve siki, omuzlar genis, sirtta gidim yag yok. gobek keyfe keder bence.

  • mavicorap  (08.08.16 20:47:27)
yüzücülerin vücutları süper oluyor da, profesyonel yüzücüler sadece yüzmüyor yalnız. nasıl ki basketbolcular sadece basketbol oynamıyor sa onlar da sadece yüzmüyor.

  • ghilleinthemist  (08.08.16 20:48:56)
yüzücülerin vücuduna bakmak aklına gelmedi demek hmmmmmmm

  • cekilmis gayfe  (08.08.16 21:16:45)
iki aydır haftada 4 gün 700 m - 1.000 m arası tempolu serbest stil yüzüyorum. başka da bi spor yapmıyorum. gün içinde pek b'şey yemiyorum (yüzme işi öğle arası), akşam da doyana kadar yiyorum. genel bi fit hal var aslında, gün içinde çok iyi hissediyorum. kas ya da yağ kaybı yok. herhalde vücut yaşam tarzını tolere ediyor şimdilik ama ibre iki yöne de dönebilir. direnç egzersizi yapmadan yeni kas yapmak, yemeği azaltmadan da yağ vermek çoook uzun zaman işi gibi..

özetle basond +1, angelus +1, ghilleinthemist +1
  • kaichi  (08.08.16 21:48:05)
Yüzücü vücudu dediğimiz vücut yüzerek elde edilmez. Evet günün 15 saati havuzda kaldıkları için vücut anatomileri ona göre evriliyor (Düz göğüsler) fakat o kas yapısı tamamen güç ve dayanıklılık odaklı ağırlık çalışmalarıyla ve yüksek kalorili diyetleriyle ilgili bir durum. Yoksa o kadar yüzmeye ne yağ kalırdı ne de kas.

  • angelus  (08.08.16 22:02:37)
Yüzücü vücudu için onların yaptığı antrenmanları ergenlikte yapman lazım, sonradan o çatı oluşmaz.

  • arnold schwarzeneger  (09.08.16 09:33:34)
nacizane fikrim, kalin bacak, genis omuz, yagsiz vucut ama zayif kaslar. 12 sene once duzenli sekilde yuzuyordum bana o zamanlar kattigi o olmustu.

  • superfluid  (09.08.16 19:11:29)