[]

e-sigara alayım mı ve çiğer çekimi nedir?

ilk olarak 6 yıl kadar sigara kullandım. son 5 yıldır ise kullanmıyorum. tek dal bile içmedim. e-sigara anladığım kadarıyla sigara içenler için tavsiye edilebilecek bir şey çünkü sigaradan daha az zararlı fakat hiç sigara içmeyen birine tavsiye eder misiniz?

not: son zamanlarda iki ayda bir nargile içiyorum.


çiğer çekimi nargile çekimi gibi diyorlar ama ben sigarayı da nargileyi de aynı şekilde içiyordum sanırım. nedir bu ciğer çekimi ? teşekkürler.

 
Hiç bulaşma gerçekten uzak dur. Madem tek dal sigara bile içmedin.


  • liriamer  (27.07.16 22:54:18) 
ben seni vampir diye biliyordum ama çoğ afedersin malmışsın, madem içmiyon sigara falan ne diye tekrardan bulaşıyorsun nikotine, manyakmısın, hayatından mı soğudun, senin yürüdüğün yolun, çıktığın merdivenin yarısını çıkamam ben. yol yakınken vaz geç bu işlerden, bunu kim tavsiye ettiyse de çıkart hayatından yolda görsen yolunu değiştir kaç kurtul.


  • selam  (28.07.16 03:48:09) 
Nargileye alternatif olabilir.Hayvan gibi duman çıkaranları mevcut.Yalnız benim ağzımın içini boğazlarımı filan çok kötü yara yapmıştı.


  • tiarwain  (28.07.16 04:01:34) 
@selam, nikotinsiz olanları da varmış deyollar. gözümnen de gördüm aslında :)


  • buffy de vampir sayılır  (28.07.16 21:45:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.