[]

hemencik mikrop kapmak

kışın çok şiddetli bir idrar yolu enfeksiyonu atlattım. son doktora gidişimde kan ve idrar testinden sonra antibiyotik verildi doktorum bi daha geldiğimde böbrek kültür testi gibi bir şey yapacağını söyledi ama ben dersler falan derken ağrım da geçtiği için ihmal ettim gitmedim. şimdi ne zaman umumi bir tuvalet kullansam oturduğum mekanın tuvaletini kullanmak zorunda kalsam akşamına eve yine mikrop kapmış bir şekilde dönüyorum. purinol içerek acıyı bir şekilde geçiriyorum da çok sıkıldım bu durumdan. kullandığım tuvaletler de öyle leş gibi tuvaletler değil. anlayamadım tekrardan mı antibiyotik kullanmaya baslamam gerekir yoksa bi dolu test mi yaparlar yine doktora gidince?
 
Mikrop kapmak diye bir sey yok. NEİN!

şimdi orada bir fauna var ve her turlu bakteri var, mikrop kaptım dediğin aslında o faunada - florada ne zıkkımsa belirli bir bakterinin baskın duruma gecmesidir.

Yani sen zaten o mikrop sınırda yasıyorsun.

o bakteriyi elimine etmen lazım.

ya antibiyotik kulanacaksın (doktor kontrolunde)

ya antibiyotik kullanacaksın.

Bence dısarda mikrop kaptıgını zannetmen ya rastlantı ya da zaten sınırda olan bakteri fışfışlıyor (bunun yerine istediğinizi koyun)

doktor>sağlam bir antibiyotik>sıhhat
  • anonymice  (23.07.16 21:06:10 ~ 21:07:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.