Tatil arkadaşı bulmaca?

Tatil denilince akla hemen Bodrum sahilleri,ellerde içkili kokteyli kadehler,dans,Hande Yener,Demet Akalın şarkıları vs gelmesin hemen.

Karadeniz de olur. Doğayla iç içe bir ortam. Yeni yerler keşfetme de olabilir. Yukarıda yazdığım gibi deniz-kum-güneş olabilir.

SORU:Yurt içinde böyle bir araya gelen arkadaş arayan platformlar var mı ya da sizin deneyimleriniz?

Eylül-ekim gibi bir boşluğum olacak. Çevremdeki arkadaşlarla gidemiyorum. Ya birisinin başka programı oluyor ya da para yok diyorlar.

4-5 yıldır İstanbul dışına çıkmıyorum. Aşırı bunaldım. Tek başıma da gidemem,canım sıkılır. Zaten sessiz,sakin birisiyimdir. 5-6 yaşındayken de yeni insanlarla tanışamazdım,23 yaşına geldim hala aynıyım. İnternetten bulmak zorundayım.

craigslist

  • ateistanbul  (12.07.16 23:49:19)
facebook da gezgini gezdir diye bir sayfa var. adı tam bu olmayabilir emin değilim. interrail tr nin alt grubu. bu amaca hizmet ediyor bak istersen.

  • tuborg yesili  (12.07.16 23:53:54)
interrail turkiye ve alt gruplarina post at cikar birileri.

  • xenophobe  (12.07.16 23:54:56)
@üğpoıuy Karadeniz listemde kesinlikle var. Daha önce hiç gelmedim. Trabzon,Rize kısaca Doğu Karadeniz'de bir şehri görmek istiyorum. Ama turistik yerler Arap kaynıyormuş(kalabalıkmış),herkes yerden yere vuruyor Uzungöl'ü falan. Kalabalıktan pek hoşlanmam zaten.

Sonrasında az bilinen yerlere bakmaya başladım. Şimdi Artvin deyince o kritere uyan bir yer. Aklımda olsun o zaman,teşekkürler :)

Uçak bileti bile baktım şimdi,350 tl falan gidiş-dönüş. Promosyonlar bitmiş,ekonomi sınıfı var. Yakında o da biter. Herkes programını şimdiden yapıyor galiba.
  • Cesario  (13.07.16 00:17:58)
@üğpoıuy Eylül'de bayram 9 gün tatil olduğu için o ay herşeyin fiyatı tavan :)

  • Cesario  (13.07.16 00:29:23)