[]

Amerika Vİzesine Başvuranlara Soru

Şimdi bu tartışılan bir şey. Sizin fikirlerinizi merak ettim ya da kesin bilen varsa cevaplar.

Vize başvurunuzun sonucu siz mülakata gittiğinizde aslında önceden belli mi olmuş oluyor?
Yoksa tamamen mülakatı yaptığınız kişi o an mı karar veriyor?

Ne düşünüyorsunuz?

 
onceden belli bir sey var, ekranda yaziyor muhtemelen. cok ekstrem bir durum olursa gisedeki gorevli insiyatif aliyor.


  • fakyoras  (09.07.16 17:36:11) 
daha randevuya gitmeden sayfalarca formu her ayrintina kadar dolduruyorsun. gitmeden bence cok buyuk ihtimalle %80-90 netlesmis oluyor alip alamayacagin. mulakati yapan kisi ekranda gorduklerine zit veya cok aykiri bir sey sezmiyorsa ekranda gordugu bilgilere istinaden veriyor veya reddediyor.


  • in vino veritas  (09.07.16 18:11:34) 
Bence değişiyor durum. Sordukları soruya yanlış bi cevap verirseniz o ekranda yazan sonucun bi ise yarayacağını düşünmüyorum.


  • allanpoe  (09.07.16 18:15:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.