[]

Trafik Geçiş Hakkı Sorusu

youtu.be

Bu videoda dördüncü bir araç olsa idi geçiş hakkı kimde olacaktı? Kuşbakışı bakarsak herkes sağdakine yol verdiğinde hiçbir araç ilerleyemeyecek.


 
muhtemelen yol ver tabelası gibi bişey konurdu 3 tanesine.


  • giggs  (06.07.16 19:44:33) 
Bence de öyle. Gerçekte bu tarz kavşakların en az iki tarafında yol ver işareti oluyor. Birbirine üstünlüğü olmayan yol diye bir şey yok o zaman.


  • ThomasJefferson  (06.07.16 20:18:44) 
Bırak 4 tane aracı 2 tane araç olsa bile bizde burnu ilk sokan yolu alır.Canlı kalmanın ön şartı buradaki geçiş hakkını bilmek değil Türkiyede anlattığım şekilde cereyan edeceğini bilmektir.Ben bu yola bu şekilde yanaşsam kesinlikle diğer araçların tepkilerini ölçmeden hamle yapmam


  • turkuaz  (06.07.16 20:52:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.