[]

Annenize

Ne hediye ettiğinizde çok mutlu olmuştu? İçimden bir şeyler almak geliyor ama ne alsam begenmeyecek gibi hissediyorum.
 
O halde sevdigi magazadan hediye ceki alin


  • EasyTiger  (06.07.16 11:07:54) 
valla kullanmaz ama bi tablet alayım dedim, aldım güzelinden 1 senedir elinden düşmüyo.


  • killerbee  (06.07.16 11:13:47) 
Ne'den ziyade ne Zaman önemli oldu annem için. Hiç beklemediği anda alırım hediye.
5 yıl önce kapalı çarşıdan şal almıştım iki tane kargo ile yolladım. Eline geçince hemen atmış sırtına beni aradı. İyi de kullandı.
Ayakkabı almıştım anneler gününde. Güzel bir yeşildi. Kendime beğenip ona almıştım:D onu da sevdi ama şal kadar Mutlu olmadı.
Bu sene kahve makinası aldım. İki kere mi ne kullandı. Ama çok Mutlu oldu. Eline sağlık dedi.

Hani böyle hiç aklına gelmeyecek, kendi akıl edip almayacak bişey güzel olabilir. Mesela Başbaşa iki günlüğüne tatil yapabilirsiniz. Ya da hangi şehirde bilmiyorum ama eğlenceli bir aktivite ayarlayabilirsin. Odadan kaçış ayarlayabilirsin.

Zarif bir kolye-saat olabilir. Çoğu anne sever Ziynet eşyası.
  • seksen9  (06.07.16 11:19:15) 
Mesela güzel bir çanta veya cüzdana ihtiyacı varsa güzel olabilir, eskiyen ev aleti varsa yenisi olabilir, ben fön makinesi aldım geçen sene, belki saçma gibi olsa da seramik tavalara özeniyordu bir ara, seramik tava almıştım.
Tablet de güzel bir seçenek, ben hsbc'nin hediye olarak verdiği tab 3 lite'i verdim, 1.5 senedir çok sık kullanıyor, bilgisayara göre çok rahat oluyor, tabi alacaksanız bu kadar dandik bir şey almayın :D

Giyilecek bir şey almanızı tavsiye etmem.
  • atom karincanin torunu  (06.07.16 11:20:41) 
Eski akilli telefonumu verdim onun icin yeniydi tabi cok sevindi :)


  • dedim ben sana  (06.07.16 11:23:11) 
Bizimki çiçek bile alsan havalara uçan anne modeli olduğu için şimdiye kadar sevinmedigi hediye görmedim.

En çok sevindigi ise tatilde görüp beğendiği bir bilekligi tekrar fırsatı olmadığı için kuyumcudan dönüp alamamıştı. İnternetten baktı filan bulamadı. Aradan 1 seneye yakın zaman geçmişken yanlarına gittiğimde aldim; kardeşimle birlikte verdik. Pek sevindi.

Sizin anneninizin de beğendiği ama almadigi/ alamadığı bir şey varsa onu alabilirsiniz. Mutlu olması garantı gibi :)
  • fraise  (06.07.16 13:39:44) 
Annem herhangi bir şey aldığımda 'Paranı buna harcamışsın' diye çok üzülüyor. O nedenle, para ile bir şey aldığımızda hediyenin neşesi, annemin vicdan azabı karşısında çok küçük kalıyor, mahçupluğun ötesinde ona bir şey almamız bize yük oluyormuş gibi davranıyor. O yüzden aldığımız her şey bir anlamda burnumuzdan da geliyordu ama en çok sevindiği şey saç boyası olmuştu. Annem saçlarını yıllardır aynı boyayla boyar ve şu an küçük bir ilçedeler. Saç boyasına ulaşım çok kolay değil, market 4-5 km ötede. O renk tonu gayet standart bir renk olmasına rağmen her zaman bulunmuyor veya gelmiyor. Gratis, Watsons gibi indirimler de olmuyor burada; zor bulunan bir şey olduğundan fiyatının iki katına sattıkları da oluyor. O yüzden ona üç kutu saç boyası getirdiğimde utana utana 'Çok teşekkürler. Ne yapacağımı hiç bilmiyordum, imdadıma yetişti. Bunlar bana üç ay yeter, oh oh' dedi. Belki ihtiyacı olan ve bir nedenden dolayı çekindiği için alamadığı ama günlük bir ihtiyaç olduğu için almanız aklına gelmeyen bir şey onu başka bir hediyeden daha mutlu edebilir.


  • aychovsky  (06.07.16 13:50:32 ~ 13:52:53) 
bireysel gelisimine faydasi olacak, kitap, kurs, seminer veya etkinlik bileti gibi seyler bence ani ve bilgi yarattigi icin en kiymetli olanlar. ilgi alanlarina uygun olarak bunlarin hangi mecralardan olacagina sen karar veririsin artik...


  • mavicorap  (06.07.16 14:07:10) 
İhityacı olan bir şey al.


  • bigbadabum  (06.07.16 15:33:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.