[]

Çay ağacı yağı

Bunun mucizevi bi yağ olduğunu duydum. Cilt lekelerinden tutun boğaz ağrısına kadar iyi gelen baya garip bir şey mi doğru mu duydum? Deneyenlerin beni bu konuda aydınlatmasını istiyorum, tşk :3
 
Sivilceleri geçirdiğini biliyorum bir tek


  • kablelvuku  (17.06.16 18:08:11) 
Bana pek bir faydası olmadı. Hatta aksine cildimde bir sürü kırmızı benek oluşmasına sebep oldu (seyrelterek kullandığım halde). Cildin hassas ise çok dikkatli ol.


  • köstebek kurabiye  (17.06.16 18:12:19 ~ 18:14:05) 
Seyreltmeden sürme. Beni böyle yaptı.

encrypted-tbn3.gstatic.com
  • Lim5  (17.06.16 18:16:04) 
evet baya herşeye gidiyor. bi tanıdığım hemoroid için kullanmıştı iyi gelmişti.

ben de yüz için kullanmak istedim ama çok ağır bi kokusu var bi de cildimi yaktığı için kullanamadım.
  • allanpoe  (17.06.16 20:20:06) 
Ben rossmanda satilan cay agaci ekstreli vazelini kullaniyorum. Bi de bunun ekurisi aynisefa ozlu olani var. Ikisi de yanik yara bocek isirigi vs cok iyi geliyor yaralar iz birakmadan iyilesiyor ama sivilce izine pek bi faydasini goremedim muhtemelen konsantrasyonu dusuk geliyor.


  • curukturpkokusu  (17.06.16 22:29:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.