Peki kırmızı patatesi hiç duydunuz mu? Gördünüz mü? CAPS....

Sever misiniz?
Hiç yediniz mi?
Tatmak ister misiniz?

bizim yaylada yetişiyor, tadı daha güzel.

  • g7mor  (16.06.16 21:11:18)
ilk resim töbe bismillah :(
ikincisi daha açık. afiyet olsun. bulursam yerim bende.

bişi sorcam, normalden farkı ne?
  • anonymice  (16.06.16 21:12:53)
daha yemedim uygun anı bekliyorum patatesler için
ancak yağı daha az çektiğini ve kızartmasının daha iyi olduğunu dedi arkadaşım
bakalım göreceğiz.
  • basond  (16.06.16 21:14:35)
abi bana battis demeyeceksin. şu dünyada patates kadar sevdiğim şey azdır. patatesleri ayırt edecek zekaya sahip değilim ama patates olduğunu düşündüğüm her şeyi götürürüm yani kırmızı sarı yeşil asyalı zenci beyaz affetmem. o yüzden son soruna: YETMEZ AMA EVET.

  • der meister  (16.06.16 21:14:36 ~ 21:14:54)
Sweet potato diyo ecnebiler. O değil mi bu? Yemedim hiç datlı pattis. Merak ediyorum evet.

  • mandalina kokusu  (16.06.16 21:18:04)
Bir tane tatlı patates var. O degil bu di mi? Dışı daha pembe oluyor onun ve tadı da balkabağı gibi, sevmemistim ben. Lanet Amerika! Bu başka galiba.

  • shadowcat  (16.06.16 21:18:06 ~ 21:19:39)
tatlı patates o. kırmızı patates değil.
ayrıca kırmızı olan amerika'da bolca bulunuyor. tadı sarı patatesle aynı.

static8.depositphotos.com
  • bohr atom modeli  (16.06.16 21:45:10 ~ 21:45:57)