hoşlanılan kişiye hedaye

Selamlar,
Aşırı derecede hoşlandığım biri var, fekat vatandaş bunun farkında mı bilmiyorum çünkü çok şahane arkadaşız şu and:)
Yarın onu ziyarete gidiyorum hafta sonuna kadar onda kalacağım. Yunan Londra'da yaşıyor. 33 yaşında.
Ne götüreyim sizce ona hediye olarak? Pls help

mesir macunu

  • fakyoras  (15.06.16 10:20:27)
turkish delight

  • contavolta  (15.06.16 10:22:30)
Alköl götür. Açılır, içilir o bir güzel. Üzerine bakarsın olaylar gelişir falan. KIPS hınzır seni.

Şaka bir yana da cidden içki götür bence.
  • naberabi  (15.06.16 10:23:45 ~ 10:24:13)
yunan, londra'da yaşıyor, 33 yaşında, arkadaşsınız. Umut bağlama bence klasik yabancı sevici kız triplerindesin suan, sevişeceksiniz altı üstü.

  • chiper  (15.06.16 10:24:51)
ahahha abicim düzgün bişi gelmiyo mu aklınıza?

@chiper adam öyle değil. anarşist, vegetarian böle değişik bişi. Şili'de tanıştık.. çok tatlıı
  • euteamo  (15.06.16 10:24:54 ~ 10:27:02)
onun zevklerini gozlemleyip dusunerek aldigini belli edecek bir sey olsun. yani herkesin sevecegi klasik bir hediye degil de, atiyorum pipo seviyorsa guzel bir pipo, tanismanizi veya birlikte gecirdiginiz zamani cagristiracak bir sey vs.

  • jimicik  (15.06.16 10:26:37)
2'li kahve fincanı ve kahve götürebilirsin. "biliyorsun, 40 yıl hatrı var" dersin:)

  • boyalı kuş  (15.06.16 10:27:15)
@jimicik ama ne işte karar veremiyorum. Güney Amerika'yı çok seviyo ve azınlık meselelerie çok duyarlı. burda bişi olsun hemen arar beni vs. ne yapsam

  • euteamo  (15.06.16 10:30:06)
guney amerika'da ne var? catal seklinde kaktusler var mesela. saguaro deniyor sanirim. kaktus seklinde bir obje olabilir. kazimali dunya haritasi olabilir. benim var :) kazi Kazan gibi ustu kapli, gezdikce kaziyorum.

  • jimicik  (15.06.16 10:47:25)
Alkol +1 Rakı olur, uzo olur.

  • damdanakan  (15.06.16 11:06:16)