Çekiliş kazananınız var mı?

Ne kazandınız? Benim hiç şansım olmadı bu konularda :/

50 Cent konserine bilet kazanmıştım number one'dan.

Gittim :(
  • pike  (12.06.16 21:54:02)
2 hafta önce peynirli fesleğenli lays cipsin çekilişinden kazandığım şampiyonlar ligi topu geldi.onlarca çekilişten sonra kazandığım ilk şey bu, benim de hiç şansım yok.

  • MtKrt  (12.06.16 21:54:15)
bi avm'den araba kazanmıştım

  • ambrosia  (12.06.16 21:55:10)
yemeksepeti'nden bi şeyler kazanmıştım ama kullanacağım bir şey değilmiş ki ne kazandım onu hatırlamıyorum.

  • rayde  (12.06.16 21:56:07)
bilgisayar oyunu falan kazanmıştım bir kaç kere. ama hep büyük bir şey kazanma hayalim var. bu aralar magnum şifresi gönderiyorum:)

  • nothing in my way  (12.06.16 21:57:15)
At yarışı olur mu :)

  • shadowcat  (12.06.16 22:03:15)
Cekilisten sayılır mi bilmem ama babam Çarkıfelek'é telefonla baglanip araba kazanmıştı.

  • nick konusunda kararsizim  (12.06.16 22:09:50)
Kaymakamligin duzenledigi cekilisten sony walkman kazanmistim 98-99 falan.

Bi' de formula 1'in ilk geldigi yil power fm'den bilet kazanmistim ama cekilis degil de radyoyu ilk arayana veriyorlardi.
  • isott  (12.06.16 22:26:28)
5 yıl bilfiil etinden sütünden yararlandığım ilk bilgisayarım netbook'umu çekilişle kazanmıştım.

  • yirmisantim  (12.06.16 22:31:28)
ben küçükken bakkaldan çıkan çekilişlerden gameboy kazanmıştım :D en büyük hediye de oydu.

  • tute  (12.06.16 22:38:40)
burger king'den real madrid barcelona maçı kazandım. madrid'e gittim.

  • dave87  (12.06.16 22:42:32)
baya baya çekilişe katılırım ama çöp bile çıkmadı artık büyük ev araba hatta tatil çekilişlerine bile güvenmiyorum promosyon şirketleri yapıyor bu çekilişi eş dost akraba tanıdık veya anlaştığı kişilere gidiyor gibime geliyor bazen çıkan isimleri aratıyorum nette doğru düzgün profil bile çıkmıyor .

en son ankara ticaret odasının acayip bir çekilişi var Ankara ili sınırları içinde, kredi kartı ya da banka kartı ile tek seferde en az 25 TL ve/veya katları tutarında harcama yaparsan çekilişe katılabiliyorsun. 3 kişiye cla 40 kişiye agea veriyor. cekilişe katılım süresi 1 ay 1 ay sonra çekilş 1 hafta sonrada açıklayacaklar yani çok acayip bir çekiliş katılıp katılmadığını bile bilemiyorsun bence ato üyelerinin paralarını iç etmek için çok iyi bir yöntem
  • mrthany  (12.06.16 22:47:36)
bir milyon canlı para yarışmasına seyirci olarak gitmiştim ögrenciyken. seyirciler arasında kura çektiler yarışmanın sonunda, 1000 lira çıkmıştı bana.

  • akatreil  (12.06.16 23:31:39)
oyuncak kazandım bir kere.

  • Alt4y  (12.06.16 23:36:18)
idefix bir ara belirli saatlerde bilgi yarışması yapıyordu. tek soru çıkıyordu en hızlı işaretleyen kitap kazanıyordu. kazanmıştım :=

  • burya  (12.06.16 23:36:20)
Madem herkes yazdı ben de kazanmasaydım daha iyiydi diyeceğim bir çekilişi söyleyeyim :D
Küçükken bir çocuk programı vardı, adını hatırlamıyorum.en kısa zamanda arayana mı mesaj atana mı ne hediye gönderiyordu. Bende babamın telefonundan yapmıştım işlemi yaş max 10. Tvde adım çıktı kıyafet kazandı dedi ama daha güzel hediyeler vardı tabii ki, buna da eyvallah dedik. Dedik ama yine hayat malum organla güldü. Erkek kıyafeti kalmayınca kız elbisesi göndermişler, baya bir sövdüğümü hatırlıyorum. Sonra komşunun kızına vermiştik elbiseyi :D

  • six packsiz  (13.06.16 00:45:41)
Dus jeli alana cekilis hakki veriyorlardi. Beymen'den 10.000 tl'lik hediye ceki kazanan 5 kisiden biriydim.

  • mesudiyeli mesut  (13.06.16 00:51:49)
1 haftalik new york yilbasi tatili. (Mtv yilbasi partisi)

  • brkylmz  (13.06.16 01:31:39)
bizim bi arkadaş deri ceket almıştı mercedes araba çıktı avm'den arabayı satıp ev aldı. yaz kış deri montu 5 yıldır giyiyor amk. şans böyle şeyler.

  • evine santral mesafesi uzak olan adam  (13.06.16 01:33:53)
evekitap.com'un sözlükte yaptığı çekilişlerden biri bana çıkmıştı. otostopçunun galaksi rehberi'ni kazanmıştım. 25 yaşındayım başka da bi şey çıkmadı şimdiye kadar.

  • nickimin hakkini veremedim  (13.06.16 01:37:23)
justin bieber konser bileti, iki davetiye iki tane de basılı bilet golden circle
morrissey konserine çift kişilik bilet
justin (tamam vurmayın) timberlake'in konserine çift kişilik bilet
lady gaga konserine tek kişilik konser bileti
bir sürü kitap
yedi sekiz tane albüm
sinema biletleri
yılmaz özdil'le röportaj
jack reacher film galasına davetiye
dinamolu fener
kulaklık
ahmet ümit'le röportaj

not: 18 yaşına girmeden kazandıklarım, üsttekiler yani.
reşit olmadığım için çoğu yarışmaya katılamıyordum bi de düşünün
bazıları çekiliş, bazıları da şans diyelim..
  • normalbiadam  (13.06.16 01:55:08)