sandisk turkiye

sandisk muzik calarlar neden turkiyede satilmiyor? amazondan satin alsam gelir mi turkiyeye? hayir distributorlugunu alicam o olucak...

www.sandisk.com

10 sene önce falan teknosada vardı. ama sesi tırttı o zaman.

  • mimimi  (30.05.16 23:20:00)
tutmaz ki türkiye de bunlar.

gelir seviyesine göre çok pahalı, o tarz durumlardan girmiyordur. surface gibi işte, tr de kimse surface tabletleri almaz, tablet la bu der geçer gider, yerine macbook air alır. ondan ms getirmiyor.
  • kurnaz  (30.05.16 23:20:08)
sansa clip bir ara satıştaydı türkiyede. muhtemelen tutmamıştır. 100 liraya mp3 çalar aldığını söylesen millet taşak geçer.

  • mattiadestro  (31.05.16 00:37:48)
Ebayden almıştım ben.

  • malwethiel  (31.05.16 01:18:48)
Clip jam değil de Clip Plus al bence, ses farkı var diyorlar, ben de plus'dan çok memnunum senelerdir. Gittigidiyor vs sitelerde bulunabiliyor.

edit: geçen sene ebay üzerinden İsrail'den almıştım bir adet de, sorunsuz geldi.
  • r_u_h  (31.05.16 11:41:17 ~ 11:47:05)
bulabiliyorsan, evet, clip+ al. ama millet yurtdışında bile farklı bir moda girmiş, yeni çıkan sandisk jam ucuz, sansa clip+ eşşek yüküyle pahalı. amazon fiyatından bahsediyorum.

üç tane clip+ aldım toplamda, biri hediye olmak üzere. çok ama çok memunum. bir kulaklık amfisi ve shure kulaklığımla eargasm yaşıyorum. alet bozulursa fiio x3 alacağım ama clip+'ın da bozulacağı yok.

bu arada ben de israil üzerinden almıştım ama sanalpazar'dan.
  • mermize  (31.05.16 12:12:10 ~ 12:12:48)