1500 TL Laptop tavsiye

arkadaşlar kardeşime bir laptop alacağım 1500 liram en fazla, oyun falan oynamaz, internette falan takılır video falan izler en fazla. hiç anlamam inanın laptop'tan falan, internetten çok alışveriş yapmadım, kime güvenilir hiç bilmiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

www.hepsiburada.com
hepsiburada.com güvenilirdir diye biliyorum fakat siz yine de araştırmanızı yapın. bu laptop sizi kullanımınıza göre çok rahat 5-6 sene götürür. lütfen casper,hp gibi markalara yönelmeyin bu arada. piyasa fiyatının oldukça altında gibi duruyor. bu laptoptan daha düşük özelliklere yönelmemenizi tavsiye ederim.

  • golgi aygıtı  (24.05.16 20:48:44)
ASUS X556UF-XX045D i5-6200U "4GB" 500GB GT930M = 1.587,69 tl
www.ebrarbilgisayar.com

golgi'nin tavsiyesine göre daha iyi durumda...
aynı sitede 8 gb ve 12 gb ram modelleri de var.. fiyat yükseliyor tabi..

siteden şubat gibi dizüstü bilgisayar aldım.. kısaca güvenilir.. ups kargo ile tarafınıza teslim ediliyor..
  • synche  (24.05.16 20:59:35 ~ 21:32:51)
@synche ürün güzel ama freedos olarak geliyormuş??

  • goodbyecruelworld  (24.05.16 21:01:03)
benim pc'de freedos geldi.. format için ilaçlı windows 8.1 usb kurup windows 10'a yükseltirsiniz veya gittigidiyor gibi sitelerde 20 - 30 tl'ye windows 8.1 key satılıyor.. onu belirtilen şekilde kurup yine windows 10'a yükseltirsiniz.. ben bi rus sitesinden 6-7 dolara key aldım onunla yükseltme yaptım..

üzerindeki 4 gb ram anakarta entegre olması lazım bu modelde.. paranız olunca 8 gb ram alırsınız.. onuda ekleyince olur size 12 gb ram..

ek olarak;

www.ebay.com

şu aparatı aldım.. 15 - 20 günde geliyor.. dvd sürücüsünü söküp pc üzerinde gelen hdd'yi buna taktım ve açıkta kalan yuvaya ssd aldım.. kısaca ileride güzelce yükseltirsiniz.. misssss...

oyunda oynatır.. gta 5 falan rahat oynarsınız yani..
  • synche  (24.05.16 21:04:28 ~ 21:14:38)
www.vatanbilgisayar.com

bunu kuzene hafta sonu 1350 liraya almıştım, şimdi zamlanmış. takip edin belki yine indirime girer.
  • inheritance  (25.05.16 09:15:34)
synche +1 bundan iyisini bulamayabilirsin.

salla işletim sistemini donanım sağlam olsun. gider 20 liraya bi bilgisayarcıya yükletirsin windowsunu. az bişey anlıyorsan sen de yüklersin. 1500 liranın içinde windowsu da ödemeye kasma. hatta sincana yakınsan ben bile yüklerim.
  • aşksız prens  (25.05.16 10:40:49)