[]

kızılayda kitap satsam

zabıta gelip baağyan burası yeri mi napıyon allasen? der mi?
 
birsürü satan var. onlarla muhabbet ediyor gibi yap ya zabıtadan kaçmak zor olmuyor mu mehehehe falan de onlar yumurtlar.


 • cekilmis gayfe  (12.05.16 22:19:38) 
der. bu durumda ne yapacagini onceden planlamis olman lazim.


 • scars dont fade  (12.05.16 22:24:52) 
bir iki kitabin gercegini yanina alirsin. digerlerinin kapaklarini orji yaparsin ama icleri bos olur. asil almak isteyen aliciyi oraya yonlendirirsin.

sirkeci vcd esnafi taktigi.
 • evimin paspasi  (12.05.16 22:28:00) 
ama zaten hepsi gerçek ki hiçbiri korsan değil :(


 • keskulpesent  (12.05.16 22:31:39) 
bayan olduğumu belirteyim de bir iki mesaj alır egomu tatmin ederim


 • gencsabri  (12.05.16 22:53:54 ~ 22:54:11) 
Akşam karanfile tezgahını kur hiçbir şey olmaz.


 • duyulmasi gerektigi kadar  (12.05.16 22:56:01) 
@gencsabri hocam bilhassa sizden mesaj bekliyorum :))))))))))))))


 • keskulpesent  (12.05.16 22:56:01) 
saate göre değişir örneğin karanfil tarafında 21.45 ibirariyle zabıta otosu gider ve kavimler göçü gibi tezgah kurma yarışı başlar. o zaman da zabıta gelmez ama buraların haracını yiyen tipler gelebilir napıyon bağyan diye. maalesef işler o kadar masum değil. ilk okuldayken eski kitapları olgunlar tarafında serer satardık şimdi olmaz herhalde. sahaflar da pek para vermez zaten. bence listeleyin buradan ve internetten satın.


 • Ufuk  (13.05.16 00:03:37) 
ona harcayacağın vakti git yarı zamanlı bir işte çalış daha fazla kazanırsın


 • gokhan atestepe  (13.05.16 00:40:16) 
Bundan yaklaşık 10 sene önce öğrenci iken bende niyetlenmiştim, burda bahsedildiği gibi yanaşıp muhabbete başladım nasıl olur biter olayı anlamak için bi tezgah sahibi ile.Orda belli grupların izni ile bu işin döndüğünü veya bir şekilde arkam sağlam olmazsa tezgah açtırmayacaklarını söyledi vazgeçmiştim,aynı taktikle takı felan satan kadınlara gidip danışsan güncel durumu anlatırlar sana dene bi.


 • ecos  (13.05.16 13:36:09) 
Abartmayın allah aşkına ne mafyası falan. Ben geçen sene bi ara bit pazarından topladıklarımı sattım akşamları. 10a doğru zabıtalar gidince tezgahı aç. Dikkat et kimsenin yeri olmasın ama çünkü Herkesin bi yeri vardır. Satacak kadar çok kitabın var mı bari?


 • ator  (14.05.16 17:49:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.