ilk evlilik yıldönümü için hediye

eşime (kadın) çok beğendiği ve uzun bir süredir almak istediği, ancak düğün masrafları, borçlar vs. derken almayı sürekli ertelediği güneş gözlüğünü hediye etmek istiyorum. nasıl seçim sizce?

modelini de ekleyelim de duyuruya renk gelsin.
www.ray-ban.com

satın alınacak dükkan/site önerileriniz de varsa iletebilirsiniz.

dediğiniz gibiyse çok mutlu olacaktır, amaç o zaten. o hediye olur, bu ufak şu ucuz vs laflarına bakmayın. ne mutlu edecekse onu alın.

  • animalman  (11.05.16 09:58:25)
Model süpermiş.. harika olur tabii. Nice mutlu yıllarınız olsun :)

Edit: Atasun'da indirim var bu ara..
  • lcha  (11.05.16 10:00:03 ~ 10:00:50)
gözlük oldukça pahalı ama değer hocam, çak gitsin. janis joplin gibi dolaşsın yenge :)
benim de tam 1 ay var ilk yıldönümüme. güzel tavsiyeler iyi olur. takipteyim.

  • hakim oynayin dedi  (11.05.16 10:00:14 ~ 10:01:25)
eğer bütçe varsa ve aceleniz yoksa rayban internet üzerinde kendi gözlüğünüzü tasarlamanıza izin veriyor. sapına istediğiniz notu ekleyebiliyorsunuz. bence iyi bir seçim olabilir.

ben yazana kadar edit gelmiş soruya. dediğime bakın derim.
  • teritori  (11.05.16 10:00:28 ~ 10:00:58)
@teritori, evet tasarlama sayfası dikkatimi çekti. özellikle isim yazılması hoş olurdu ama nedense istediğim modeli birebir tasarlayamadım. seçenekler yetersiz geldi. dışarıda başka bir yerde isim yazdırma olasılığı var mı acaba?

@hakim oynayin dedi, evet sitesinde fiyat biraz yüksek. piyasada 450-500 tl aralığında bulunabiliyor.
  • holydreamer  (11.05.16 10:04:02 ~ 10:16:54)
hocam gözlük çok güzel ama tavsiyem katlanabilir modelini almayın, bende katlanan model benzer bir gözlük var. kafama takıyorum hadi saçıma takılıyor tamam, eşeklik bende kafama gözlüğü niye takıyorum da gözüme takıyorum hava biraz rüzgarlıysa yine saçıma takılıyor. valla artık yıldım, satsam düz model bi' şey alsam diyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (11.05.16 10:08:57)
çok güzelmiş bence.

nice mutlu yıllara
  • abyuksuet  (11.05.16 10:38:59)
Çok tatlı bir hediye olur.
Gözlüğü de beğendim.

  • bfm  (11.05.16 11:18:06)
hocam süpersiniz. alın gitsin. nice de güzel yıllara :)

  • rajaz  (11.05.16 12:24:44 ~ 12:24:59)