Eveeet ifşalar azalmaya başladı

Öncelikle çok eğlenceli ve güzel bir geceydi, herkese teşekkürler,
Yorumlarımızla birilerini istemeden de olsa kırdıysak affola efendim.
ifşalar eğlence için yapıldı ve diğer ifşalara göre nitelikli oldu diyebiliriz.

bu geceden aklınızda neler kaldı?

Çoğu kişi ifşasını da kaldırmış.

sen herkese güzel yorumlar yaptın, teşekkürler:)

  • dirty pussy and cock  (25.04.16 12:06:13)
Önceden haberim olsaydı ben de gelirdim ifşaya :) Eğlenceli geçmiş.. Bir dahakine artık

  • lcha  (25.04.16 12:07:24)
Senin yorumların çok eglenceliydi. :) Favorim, satanistim diyen bi kullanıcıya "Küle mi isedin?" bi şey yazmistin, ona bayağı guldum. :)

Onun dışında tam beş buçuk saat telefonu elimden bırakmadan habire refresh yaptım siteyi. Çok eğlendim :)
  • damdanakan  (25.04.16 12:10:50)
Bi de bi suru mesaj geldi. Ego tavan.

  • damdanakan  (25.04.16 12:11:50)
Der meister yarim yarim yardi beni

  • Deathrow  (25.04.16 12:12:02)
Beni erkek zannediyormussun, vaoo dedim.

Daha once bi ifsa furyasi oldugunda yeniydim, anlamamistim olayi.
Simdi ucundan da olsa yakaladim :D
  • kuehles blondes  (25.04.16 12:13:04)
Der meister hakkaten efsaneydi.
Ben de azcık trollük yaptım ama sonra uykum geldi uyudum.
Takip etmek eğlenceliydi.
  • bir nick var benden iceri  (25.04.16 12:14:36)
@damdanakan evet kendisi de güldüğünü söyledi :)
çok orjinal yorumlar vardı bikaçı aklımda kaldı der meisterin müsait olduğunda kırbacını yemeye gelirim yorumu kahkaha attırdı bana

  • basond  (25.04.16 12:14:54)
Çok ifşaya denk geldim ama bu sefer coşmuş. Sabah gördüm ve bir süre sonra sırf der meister ne yazmış diye inip yorumlara özellikle baktım.

Aklımda kalan: her an bu gala daşlı gala söylemeye başlayacak gibi bakıyorsun
  • patiska  (25.04.16 12:17:14)
@patiska geceden beri ben de bana gelen o yoruma gülüyorum asdldjaldjdkaldjdla.

  • bir nick var benden iceri  (25.04.16 12:19:18)
ben sabah yazdım bi kaç kişi anca salladı lan.

demek ki gececi tayfa mevcut harbi hhahahah
  • passion rules the game  (25.04.16 12:34:37)
Benim çok merak ettiğim birkaç kişi vardı, onları göremedim maalesef. Yine de eğlenceli bir gece oldu, arada yapalım böyle :p

  • köstebek kurabiye  (25.04.16 12:34:44)
Ben de ifşa yapayım diyordum tam, bir baktım ifşa yapanlar arasında bir arkadaşım var :D, vazgeçtim. Ben ondan artık haberdarım ama o henüz benden değil :P

  • dessy  (25.04.16 12:36:39)
duyuru'da 24 nisan 2016 ifşa ateşini porno reklamlı siteye yüklediği fotoğrafla yakan; andalların ve ilk insanların kraliçesi; isminin birincisi lola90 hanımefendinin adıyla,

benim aklımda kalan şey kesinlikle lyh'nin fotoğrafı, durumu kendisi de bildiği için serserilik yapmakta sakınca görmüyorum. kırbaçlı yorumuma çok gülünmüş ama onu yazarken daha ciddi olamazdım herhalde. bir yanım "olum şaka maka ama abartma yani sululuk yapma şimdi, insanları ifşadan soğutma" derken diğeri ABİ İNSANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN NE SAÇMALIYOSUN SEN GO GO GO diyor.

onun dışında, neredeyse hiçbir ifşayı kaçırmamış birisi olarak söyleyebilirim ki açık ara en keyiflisi ve niteliklisiydi bu gerçekten. çok sayıda katılımcı oldu, hatta sanırım ilk defa insanlar PATRON ÇILDIRDI deyip iki üç farklı ifşa başlığı açtılar. yorumlar genel olarak seviyeli ve eğlenceliydi, birkaç kalitesiz troll haricinde sorun çıkaran kimseyi görmedim. ifşaların büyük bölümü harbi ifşaydı, ifşa diye gidip google'dan "komik foto" paylaşan sayısı azdı.

güldük eğlendik, iyi oldu. yalnız mza'ya sapık dadanmış ona üzüldüm. duyuru'daki ifşa aşkı kolay kolay sönmeyecek bir ateş olsa da, bu tip durumlar ilerlediğimiz yolda engel teşkil ediyor. bir DUYURU KANUNU oluşturmamız ve insanları ifşadan soğutmayı ciddi bir suç olarak yasaya dahil etmemiz gerekiyor.

o değil de dün akşam köstebek kurabiye bana çok ince ve hoş bir laf soktu, umarım onu hiçbiriniz hatırlamıyosunuzdur. "az biraz şerefsizsin" dedi ama asisti ben yapmıştım. çok güzel savuşturdu atağı, der meister'le der meister olmadı. hala kırgınım ve gece boyu ağladım :(
  • der meister  (25.04.16 13:11:00 ~ 13:11:40)
İyi ki başlatmışım, baya kişi geldi arkadan, seviyeli bi ifsaydı.

  • Lola90  (25.04.16 13:25:47)
@der meister şaka yaptım yav alınmazsın diye düşünmüştüm ama hemen sonra ifşayı komple sildim zaten, kırdıysam özür dilerim :)

  • köstebek kurabiye  (25.04.16 13:34:14 ~ 13:35:20)
ya ben memesini sansürleyen kızın fotoğrafına sıfırdan meme çizip gönderen reso aga'ya yarıldım. onun dışında duyuru tarihinin en geniş katılımlı ifşası olmasına rağmen pek tatmin olmadım, merak ettiğim kişiler yine gizledi kendini.

ha bir de millet beni çok farklı tanıyormuş ona şaşırdım, nedense çok farklı bir izlenim bırakmış olacağım ki ifşadan sonra ilginç tepkiler aldım. özelden yürüyenler mi dersin, telefon numaramı isteyenler mi, facebook'tan gelen arkadaşlık istekleri mi... şaka şaka tek bir mesaj bile gelmedi :/
  • tolga asp  (25.04.16 13:38:16 ~ 13:41:20)
@köstebek, yok yahu şaka yapıyorum, az bile söyledin haha :)

  • der meister  (25.04.16 13:39:40)
Ben kaçırdım yine, bir duyuru işfası klasiği. ama o kadar ifşa yapan hatunun matunun arasında en sağlam primi der meister yapmış djfhg, tebrikler.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (25.04.16 13:58:44)
sen ve der meister ın yaptığı yorumlar :D

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (25.04.16 14:11:14)
Ya bitmedeň bi de çift ifsasi yapsaydım keşke dgjkd

  • damdanakan  (25.04.16 14:14:52)
bana 3 evlilik teklifi geldi. biri yuzuklu. memnun kaldim bu ifsa seansindan.

  • letheavendangered  (25.04.16 19:32:28)
memesini sansürleyen bavyeralı kimdi ya, mesaj kutum "bize de yolla" diyenlerle doldu resmen, izin alcam kendisinden adfsf

  • reso aga  (25.04.16 20:25:50)
@reso aga o bendim ve kesinlikle izin vermiyorum. ayip yahu adsasdasd

  • letheavendangered  (26.04.16 00:34:38)